Κλιματιστικά - Midea MFGD-48HRFN8-QRDO/MOE3OU-48HFN8-RRDO (3 Phase) Επαγγελματικό Κλιματιστικό Inverter Ντουλάπα 48000 BTU
- Αρχική
- ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΑ
- Αναζήτηση
- Midea MFGD-48HRFN8-QRDO/MOE3OU-48HFN8-RRDO (3 Phase) Επαγγελματικό Κλιματιστικό Inverter Ντουλάπα 48000 BTU
- Κατασκευαστής: MIDEA
- Κωδικός Προϊόντος: Midea MFGD-48HRFN8-QRDO/MOE3OU-48HFN8-RRDO
- Διαθεσιμότητα: 2-3 Ημέρες
- 2.720,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 2.193,55€
Κλιματιστικά
Περιγραφή
Κλιματιστικό τύπου ντουλάπας Inverter με ψυκτική απόδοση 48.000 BTU και θερμική απόδοση 55.000 BTU.
Τεχνολογίες
- Golden Fin
- Φίλτρο Κατακράτησης
- Ηλεκτρικό Άνοιγμα Περσίδων
- Ταλάντωση Περσίδων Δ-Α
- Λειτουργία Αφύγρανσης (Dry)
- Ανίχνευση Διαρροής Ψυκτικού Υγρού
- Λειτουργία Avoid Direct
- Λειτουργία Anti Cold Air
- Χρονοδιακόπτης 24 ωρών
- Δυνατότητα απομακρυσμένου ενσύρματου χειριστηρίου
Λειτουργίες

Ισχυρή Παροχή Αέρα
Η μονάδα είναι εξοπλισμένη με ισχυρό μοτέρ DC και μεγάλης διαμέτρου φυγοκεντρική πτερωτή για να επιτύχει παροχή αέρα έως 2300m3/h.Ι

Μεγάλο Βεληνεκές 15m.
Η μεγάλη εξαγωγή του αέρα σε συνδυασμό με τα έξι μεγάλα πτερύγια, επιτρέπουν τη μεγάλη διασπορά του αέρα που φτάνει τα 15m.

Οθόνη Ελέγχου VLED
Η διακριτική οθόνη ελέγχου VLED είναι εύκολη στη χρήση και εντυπωσιακή.

Αποφυγή Ρεύματος Αέρα
Με το πάτημα ενός κουμπιού, η κατεύθυνση της ροής του αέρα προσαρμόζεται αυτόματα στη μέγιστη γωνία για να προφυλάξει το χρήστη από την απευθείας επαφή με ζεστά ή ψυχρά ρεύματα

Έλεγχος Αφής
Τα κουμπιά ελέγχου είναι ενσωματωμένα στο σώμα της μονάδας για να ενεργοποιούνται με ένα απλό άγγιγμα.

3D Ροή Αέρα
Κατασκευαστής
Midea| Απόδοση Btu/h | |
| Ισχύς Ψύξης | 48000 BTU |
| Ισχύς Θέρμανσης | 55000 BTU |
| Ενεργειακή κλάση | |
| Ισχύς Ψύξης | Α++ |
| Βαθμός Απόδοσης Ψύξης (SEER) | 6,1 W/W |
| Ισχύς Θέρμανσης | Α+ |
| Βαθμός Απόδοσης Θέρμανσης (SCOP) | 4 W/W |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | |
| Wi Fi | ΟΧΙ |
| Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) | ΝΑΙ |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος | ΝΤΟΥΛΑΠΑ |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος Εσωτερικής Μονάδας | 9,52cm |
| Ύψος Εσωτερικής Μονάδας | 193,5cm |
| Βάθος Εσωτερικής Μονάσας | 4,56cm |
| Ύψος Εξωτερικής Μονάδας | 133,3cm |
| Βάθος Εξωτερικής Μονάδας | 4,15cm |
| Βάρος Εσωτερικής Μονάδας | 58,4kg |
| Βάρος Εξωτερικής Μονάδας | 106,7kg |
| Ισχύς Θορύβου | |
| Εσωτερικής Μονάδας | 66 dB |
| Εξωτερικής Μονάδας | 70 dB |
| Εγγύηση | |
| Επιμέρους Εγγύηση Κατασκευαστή | 10 χρόνια για τον συμπιεστή και 3 χρόνια για όλα τα μέρη |
Ετικέτες: Κλιματιστικά, ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ-MIDEA



