Panasonic Etherea CS-Z42ZKEW/CU-Z42ZKE Inverter Κλιματιστικό 18000 BTU A+++/A+++ WiFi nanoe X
- Αρχική
- ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΑ
- Αναζήτηση
- Panasonic Etherea CS-Z42ZKEW/CU-Z42ZKE Inverter Κλιματιστικό 18000 BTU A+++/A+++ WiFi nanoe X
- Κατασκευαστής: PANASONIC
- Κωδικός Προϊόντος: Panasonic Etherea CS-Z42ZKEW/CU-Z42ZKE
- Διαθεσιμότητα: 2-3 Ημέρες
- 1.349,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 1.087,90€
Διαθέσιμες Επιλογές
Panasonic Etherea Z – Έξυπνο Κλιματιστικό για Καθαρό, Άνετο & Φιλόξενο Σπίτι
Το Panasonic Etherea Z είναι μια έξυπνη και υψηλής απόδοσης λύση κλιματισμού που μετατρέπει τον χώρο σας σε ένα καθαρό και άνετο περιβάλλον. Με τεχνολογία nanoe™ X, καθαρίζει τον αέρα 24/7, μειώνοντας οσμές και συγκρατώντας βακτήρια και ιούς. Ο κομψός σχεδιασμός, η αθόρυβη λειτουργία και ο έξυπνος έλεγχος μέσω Wi-Fi το καθιστούν ιδανική επιλογή για σύγχρονες κατοικίες. Η τεχνολογία Aerowings 2.0 εξασφαλίζει ομοιόμορφη ροή αέρα, ενώ η ενεργειακή κλάση A+++ προσφέρει εξοικονόμηση και υψηλή απόδοση.
Ποιότητα Αέρα με nanoe™ X (Generator Mark 3)
Βελτιώνει την καθαρότητα του αέρα 24/7
Μειώνει οσμές και συγκρατεί συγκεκριμένα βακτήρια & ιούς
Δημιουργεί πιο υγιεινό και ευχάριστο περιβάλλον
Συνεχής προστασία για καλύτερη ατμόσφαιρα στο σπίτι
Απόλυτη Άνεση με Aerowings 2.0
✔ Ομοιόμορφη κατανομή αέρα
✔ Βελτιωμένη ροή για μέγιστη άνεση
✔ Ιδανική θερμοκρασία σε κάθε σημείο του χώρου
Έξυπνος Έλεγχος & Wi-Fi
✔ Ενσωματωμένο Wi-Fi για άμεση συνδεσιμότητα
✔ Έλεγχος μέσω smartphone με την εφαρμογή Panasonic Comfort Cloud
✔ Ρύθμιση θερμοκρασίας από όπου κι αν βρίσκεστε
✔ Προηγμένες επιλογές διαχείρισης και παρακολούθησης
Υψηλή Ενεργειακή Απόδοση
✔ Ενεργειακή κλάση A+++ / A++
✔ Βελτιωμένο SEER / SCOP για μέγιστη οικονομία
✔ Τεχνολογία Inverter για σταθερή θερμοκρασία και χαμηλή κατανάλωση
✔ Μειωμένη ενεργειακή δαπάνη με έξυπνη λειτουργία
Αθόρυβη Λειτουργία
✔ Μόλις 30dB για απόλυτη ησυχία
✔ Ιδανικό για υπνοδωμάτια και χώρους εργασίας
✔ Άνεση χωρίς ενοχλητικούς θορύβους
Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό R32
✔ 68% μικρότερο δυναμικό υπερθέρμανσης από το R410A
✔ 30% μικρότερη απαιτούμενη ποσότητα ψυκτικού
✔ Μείωση εκπομπών CO₂ έως 75%
✔ Ανακυκλώσιμο και φιλικό προς το περιβάλλον
| Απόδοση Btu/h | |
| Ισχύς Ψύξης | 14330 |
| Ισχύς Θέρμανσης | 18084 |
| Ενεργειακή κλάση | |
| Ισχύς Ψύξης | Α++ |
| Βαθμός Απόδοσης Ψύξης (SEER) | 7,1 |
| Ισχύς Θέρμανσης | Α+++ |
| Βαθμός Απόδοσης Θέρμανσης (SCOP) | 5,8 |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | |
| Επίπεδο Θορύβου | 19dB(A) |
| Wi Fi | Ενσωματωμένο WiFi |
| Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) | R32 |
| nanoeX | Generator Mark 3 |
| Τύπος Λειτουργείας | Inverter |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος | Τοίχου |
| Χρώμα | Λευκό , Μαύρο |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος Εσωτερικής Μονάδας | 78cm |
| Ύψος Εσωτερικής Μονάδας | 29,5cm |
| Μήκος Εξωτερικής Μονάδας | 78cm |
| Ύψος Εξωτερικής Μονάδας | 54,2cm |
| Βάθος Εξωτερικής Μονάδας | 28,9cm |
| Ισχύς Θορύβου | |
| Εσωτερικής Μονάδας | 59dB |
| Εξωτερικής Μονάδας | 64dB |
| Εγγύηση | |
| Επιμέρους Εγγύηση Κατασκευαστή | 5 χρόνια στον συμπιεστή |
Ετικέτες: Κλιματιστικά, κλιματιστικα, ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ, INVERTER, PANASONIC
Fujitsu Eco series KL ASEG18KLCA/AOEG18KLCA Inverter 18000 BTU A++/A+
Κλιματιστικά Ο λεπτός και κομψός σχεδιασμός της εσωτερικής μονάδας καθιστά την τοποθέτηση του κλι..
1.050,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 846,77€
Κλιματιστικό Panasonic TZ CS-TZ50ZKEW/CU-TZ50ZKE Inverter 18000 BTU A++/A+ με WiFi
Κλιματιστικό Panasonic TZ Super Compact – Απόλυτη Άνεση σε Compact Μέγεθ..
1.259,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 1.015,32€
Gree Pular GR/GRCO-181QI/KPL-N6 inverter 18000 BTU A++/A+++ με WiFi
ΚλιματιστικάΠεριγραφή Το κλιματιστικό Pular της εταιρείας Gree με ματ σχεδιασμό ιδ..
860,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 693,55€
Daikin Comfora FTXP50M/RXP50M Inverter 18000 BTU A++/A+
Κλιματιστικά H σειρά FTXP-M της Daikin προσφέρει υψηλής απόδοσης εσωτερικές και εξωτερικέ..
1.340,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 1.080,65€
Midea Black Crystal AG16Black-18NXD0-I / 18NXD0-O Κλιματιστικό Inverter 18000 BTU A++/A++ με Ιονιστή και WiFi
ΚλιματιστικάΠεριγραφή Τεχνολογία Inverter Quattro Η αποκλειστική τεχνολογία Inverter..
1.249,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 1.007,26€
Daikin Sensira FTXF50D/RXF50D Inverter 18000 BTU A++/A+
Κλιματιστικά H σειρά FTXF-E της Daikin προσφέρει υψηλής απόδοσης εσωτερικές και εξ..
999,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 805,65€
Gree Icon GRC-161QI/KIC-N5/GRCO-161QI/KIC-N5 Κλιματιστικό Inverter 18000 BTU A++/A+++
ΚλιματιστικάΠεριγραφή 3D Swing Air Flow Χάρη στην δυνατότητα οριζόντιας αλλά κα..
839,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 676,61€



