Panasonic Etherea CS-Z71ZKEW/CU-Z71ZKE Inverter Κλιματιστικό 24000 BTU A+++/A+++ WiFi nanoe X
- Αρχική
- ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΑ
- Αναζήτηση
- Panasonic Etherea CS-Z71ZKEW/CU-Z71ZKE Inverter Κλιματιστικό 24000 BTU A+++/A+++ WiFi nanoe X
- Κατασκευαστής: PANASONIC
- Κωδικός Προϊόντος: Panasonic Etherea CS-Z71ZKEW/CU-Z71ZKE WiFi nanoe X
- Διαθεσιμότητα: 2-3 Ημέρες
- 2.209,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 1.781,45€
Διαθέσιμες Επιλογές
Panasonic Etherea Z – Έξυπνο Κλιματιστικό για Καθαρό, Άνετο & Φιλόξενο Σπίτι
Το Panasonic Etherea Z είναι μια έξυπνη και υψηλής απόδοσης λύση κλιματισμού που μετατρέπει τον χώρο σας σε ένα καθαρό και άνετο περιβάλλον. Με τεχνολογία nanoe™ X, καθαρίζει τον αέρα 24/7, μειώνοντας οσμές και συγκρατώντας βακτήρια και ιούς. Ο κομψός σχεδιασμός, η αθόρυβη λειτουργία και ο έξυπνος έλεγχος μέσω Wi-Fi το καθιστούν ιδανική επιλογή για σύγχρονες κατοικίες. Η τεχνολογία Aerowings 2.0 εξασφαλίζει ομοιόμορφη ροή αέρα, ενώ η ενεργειακή κλάση A+++ προσφέρει εξοικονόμηση και υψηλή απόδοση.
Ποιότητα Αέρα με nanoe™ X (Generator Mark 3)
Βελτιώνει την καθαρότητα του αέρα 24/7
Μειώνει οσμές και συγκρατεί συγκεκριμένα βακτήρια & ιούς
Δημιουργεί πιο υγιεινό και ευχάριστο περιβάλλον
Συνεχής προστασία για καλύτερη ατμόσφαιρα στο σπίτι
Απόλυτη Άνεση με Aerowings 2.0
✔ Ομοιόμορφη κατανομή αέρα
✔ Βελτιωμένη ροή για μέγιστη άνεση
✔ Ιδανική θερμοκρασία σε κάθε σημείο του χώρου
Έξυπνος Έλεγχος & Wi-Fi
✔ Ενσωματωμένο Wi-Fi για άμεση συνδεσιμότητα
✔ Έλεγχος μέσω smartphone με την εφαρμογή Panasonic Comfort Cloud
✔ Ρύθμιση θερμοκρασίας από όπου κι αν βρίσκεστε
✔ Προηγμένες επιλογές διαχείρισης και παρακολούθησης
Υψηλή Ενεργειακή Απόδοση
✔ Ενεργειακή κλάση A+++ / A++
✔ Βελτιωμένο SEER / SCOP για μέγιστη οικονομία
✔ Τεχνολογία Inverter για σταθερή θερμοκρασία και χαμηλή κατανάλωση
✔ Μειωμένη ενεργειακή δαπάνη με έξυπνη λειτουργία
Αθόρυβη Λειτουργία
✔ Μόλις 30dB για απόλυτη ησυχία
✔ Ιδανικό για υπνοδωμάτια και χώρους εργασίας
✔ Άνεση χωρίς ενοχλητικούς θορύβους
Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό R32
✔ 68% μικρότερο δυναμικό υπερθέρμανσης από το R410A
✔ 30% μικρότερη απαιτούμενη ποσότητα ψυκτικού
✔ Μείωση εκπομπών CO₂ έως 75%
✔ Ανακυκλώσιμο και φιλικό προς το περιβάλλον
| Απόδοση Btu/h | |
| Ισχύς Ψύξης | 24226 |
| Ισχύς Θέρμανσης | 27979 |
| Ενεργειακή κλάση | |
| Ισχύς Ψύξης | Α+++ |
| Βαθμός Απόδοσης Ψύξης (SEER) | 6,5 |
| Ισχύς Θέρμανσης | Α+++ |
| Βαθμός Απόδοσης Θέρμανσης (SCOP) | 5,2 |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | |
| Επίπεδο Θορύβου | 19dB(A) |
| Wi Fi | Ενσωματωμένο WiFi |
| Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) | R32 |
| nanoeX | Generator Mark 3 |
| Τύπος Λειτουργείας | Inverter |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος | Τοίχου |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος Εσωτερικής Μονάδας | 104cm |
| Ύψος Εσωτερικής Μονάδας | 29,5cm |
| Βάθος Εσωτερικής Μονάσας | 24,4cm |
| Μήκος Εξωτερικής Μονάδας | 87,5cm |
| Ύψος Εξωτερικής Μονάδας | 69.5cm |
| Βάθος Εξωτερικής Μονάδας | 32cm |
| Ισχύς Θορύβου | |
| Εσωτερικής Μονάδας | 63dB |
| Εξωτερικής Μονάδας | 66dB |
| Εγγύηση | |
| Επιμέρους Εγγύηση Κατασκευαστή | 5 χρόνια στον συμπιεστή |
Ετικέτες: Κλιματιστικά, κλιματιστικα, ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ, INVERTER, PANASONIC
Κλιματιστικό Panasonic BZ CS-BZ60ZKE/CU-BZ60ZKE Inverter 22000 BTU A+++/A+++
Η σειρά BZ της Panasonic αποτελεί μια ολοκληρωμένη πρόταση κλιματισμού που συνδυ..
1.119,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 902,42€
Fujitsu Eco Series KL ASEG24KLCA/AOEG24KLCA Inverter 24000 BTU A+/A++
Κλιματιστικά Ο λεπτός και κομψός σχεδιασμός της εσωτερικής μονάδας καθιστά την τοποθέτηση του κλι..
1.250,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 1.008,06€
Daikin Sensira FTXF71D/RXF71D Inverter 24000 BTU A/A
Κλιματιστικά H σειρά FTXF-E της Daikin προσφέρει υψηλής απόδοσης εσωτερικές και εξωτερ..
1.310,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 1.056,45€
Gree Pular GRC/GRCO-241QI/KPL-N6 inverter 24000 BTU A++/A+++ με WiFi
ΚλιματιστικάΠεριγραφή Το κλιματιστικό Pular της εταιρείας Gree με ματ σχεδιασμό ιδ..
1.099,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 886,29€
Daikin Comfora FTXP60M/RXP60M Inverter 22000 BTU A++/A+
ΚλιματιστικάH σειρά FTXP-M της Daikin προσφέρει υψηλής απόδοσης εσωτερικές και εξωτερικές μονάδες με..
1.220,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 983,87€
Daikin Comfora FTXP71M/PXP71M Inverter 24000 BTU A++/A+
ΚλιματιστικάH σειρά FTXP-M της Daikin προσφέρει υψηλής απόδοσης εσωτερικές και εξωτερικές μονάδες με..
1.699,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 1.370,16€
Midea Black Crystal AG16Black-24NXD0-I
ΚλιματιστικάΤεχνολογία Inverter Quattro Η αποκλειστική τεχνολογία Inverter Quattro της Midea αξ..
1.199,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 966,94€
Gree Icon GRC-211QI/KIC-N5/GRCO-211QI/KIC-N5 Κλιματιστικό Inverter 24000 BTU A++/A+++
ΚλιματιστικάΠεριγραφή 3D Swing Air Flow Χάρη στην δυνατότητα οριζόντιας αλλά κα..
1.029,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 829,84€



