Κλιματιστικά - Fujitsu Eco Series KL ASEG24KLCA/AOEG24KLCA Inverter 24000 BTU A+/A++
- Κατασκευαστής: FUJITSU
- Κωδικός Προϊόντος: Fujitsu Eco Series KL ASEG24KLCA/AOEG24KLCA Inverter 24000 BTU
- Διαθεσιμότητα: 2-3 Ημέρες
- 1.250,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 1.008,06€
Διαθέσιμες Επιλογές
Κλιματιστικά
Ο λεπτός και κομψός σχεδιασμός της εσωτερικής μονάδας καθιστά την τοποθέτηση του κλιματιστικού εφικτή και εύκολη ακόμα και σε δωμάτια με περιορισμό χώρου . Οι μικρές διαστάσεις επιτυγχάνονται χάρη στο σχεδιασμό του εναλλάκτη θερμότητας υψηλής πυκνότητας πολλαπλών διαδρομών απόδοσης για ισχυρή ροή αέρα.
- Οικονομική λειτουργεία
Η θερμοκρασία ρύθμισης αυξάνεται ή μειώνεται αυτόματα κατά 1ο C . Η ρύθμιση του θερμοστάτη προσαρμόζεται αυτόματα ανάλογα με τη θερμολρασία του χώρου , ώστε να αποφευχθεί η περιττή ψύξη ή θέρμανση .
- Λειτουργεία ισχύος
Στη λειτουργεία υψηλής ισχύος , ο συμπιεστής λειτουργεί στη μέγιστη ταχύτητα για 20 λεπτά ώστε να εξασφαλίζεται ισχυρή παροχή αέρα . Ψύχει ή θερμαίνει γρήγορα τον χώρο στην επιθυμητή θερμοκρασία παρέχοντας υψηλά επίπεδα άνεσης .
- Χρονοδιακόπτης ON - OFF
Δυνατότητα προγραμματισμού χρονικών παραθύρων ON/OFF & OFF/ON βάσει των αναγκών .
- Φίλτρο ιόντων αργύλου
Το φίλτρο Silver ion συμβάλλει στη διατήρηση του εσωτερικού αέρα απαλλαγμένου από ιούς , βακτήρια και μούχλα , διασπώντας και αποτρέποντας την ανάπτυξη των μικροοργανισμών και βακτηριδίων .
- Κινούμενα πάνω/κάτω πτερύγια
Αυτόματη κίνηση των πτερυγίων ροής πάνω / κάτω.
- Αυτόματη ρύθμιση της ροής του αέρα
Η ροή ρυθμίζεται αυτόματα από τον μικρουπολογιστή σύμφωνα με τις θερμοκρασιακές ανάγκες του χώρου.
- Αυτόματη επανεκκίνηση
Με την επαναφορά της παροχής του ρεύματος μετά από προσωρινή διακοπή , το κλιματιστικό ξεκινά αυτόματα με τις ίδιες ρυθμίσεις που είχε πριν.
- Χρονοδιακόπτης ύπνου
Με βάση τον χρόνο λειτουργείας , ο μικρουπολογιστής αλλάζει σταδιακά τη θερμοκρασία επιλογής για άνεση στον ύπνο.
- Ένδειξη φίλτου
Υπενθυμίζει την ανάγκη καθαρισμού του φίλτρου
- Πλενόμενη μετώπη
Αφαιρούμενη και πλενόμενη μετώπη
Ψυκτικό μέσο R32 με μειωμένο ενεργειακό αποτύπωμα
| Απόδοση Btu/h | |
| Ισχύς Ψύξης | 24226 BTU |
| Ισχύς Θέρμανσης | 27296 BTU |
| Ενεργειακή κλάση | |
| Ισχύς Ψύξης | Α++ |
| Βαθμός Απόδοσης Ψύξης (SEER) | 7,1 W/W |
| Ισχύς Θέρμανσης | Α+++ |
| Βαθμός Απόδοσης Θέρμανσης (SCOP) | 4 W/W |
| Ετήσια κατανάλωση Θέρμανσης | 2485 kWh/y |
| Ετήσια κατανάλωση ψύξης | 350 kWh/y |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | |
| Χρονοδιακόπτης | ΝΑΙ |
| Wi Fi | ΟΧΙ |
| Ιονιστής | ΦΙΛΤΡΟ ΙΟΝΙΣΜΟΥ ΑΠΟΣΜΠΜΕΝΟ ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ |
| Φίλτρα Αέρα | ΝΑΙ |
| Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) | ΝΑΙ |
| Αυτόματη Επανεκκίνηση | ΝΑΙ |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ |
| Διαστάσεις | |
| Διαστάσεις Εσωτερικής Μονάδας | 293Υx790Πx249Βmm |
| Διαστάσεις Εξωτερικής Μονάδας | 542Υx799Πx290Βmm |
| Ισχύς Θορύβου | |
| Εσωτερικής Μονάδας | 64 dB |
| Εξωτερικής Μονάδας | 65 dB |
| Εγγύηση | |
| Επιμέρους Εγγύηση Κατασκευαστή | 7 χρόνια στον Συμπιεστή, 3 χρόνια σε όλα τα ηλεκτρικά και μηχανικά μέρη |
Ετικέτες: Κλιματιστικά, κλιματιστικα, ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ, ΙNVENTER, FUJITSU
Κλιματιστικό Panasonic BZ CS-BZ60ZKE/CU-BZ60ZKE Inverter 22000 BTU A+++/A+++
Η σειρά BZ της Panasonic αποτελεί μια ολοκληρωμένη πρόταση κλιματισμού που συνδυ..
1.119,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 902,42€
Panasonic Etherea CS-Z71ZKEW/CU-Z71ZKE Inverter Κλιματιστικό 24000 BTU A+++/A+++ WiFi nanoe X
Panasonic Etherea Z – Έξυπνο Κλιματιστικό για Καθαρό, Άνετο & Φιλόξενο Σπίτι ..
2.209,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 1.781,45€
Comfee AF-24HRFN8 Κλιματιστικό Inverter 24000 BTU A++/A+++
Κλιματιστικά κλιματιστικα Το κλιματιστικό Comfee AF-24HRFN8 της εταιρείας Midea, έχει ισχύ 240..
859,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 692,74€
Panasonic TZ CS-TZ71WKEW/CU-TZ71WKE Κλιματιστικό Inverter 24000 BTU A++/A++ με WiFi
Κλιματιστικό Panasonic TZ Super Compact – Απόλυτη Άνεση σε Compact Μέγεθος &nbs..
1.939,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 1.563,71€
Panasonic TZ CS-TZ60ZKEW/CU-TZ60ZKE Inverter 22000 BTU A++/A+++με WiFi
Κλιματιστικό Panasonic TZ Super Compact – Απόλυτη Άνεση σε Compact Μέγεθ..
1.459,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 1.176,61€
Daikin Sensira FTXF60D/FTXF60D Inverter 22000 BTU A++/A+
Κλιματιστικά H σειρά FTXF-E της Daikin προσφέρει υψηλής απόδοσης εσωτερικές και εξ..
1.060,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 854,84€
Midea Xtreme line AG-24NXD0-I/X4-24N8D0-O Κλιματιστικό Inverter 24000 BTU A++/A+++ με Ιονιστή
ΚλιματιστικάΠεριγραφή Τεχνολογία Inverter Η τεχνολογία Inverter που διαθέτει κάνει το ..
1.099,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 886,29€
Gree Pular GRC/GRCO-241QI/KPL-N6 inverter 24000 BTU A++/A+++ με WiFi
ΚλιματιστικάΠεριγραφή Το κλιματιστικό Pular της εταιρείας Gree με ματ σχεδιασμό ιδ..
1.099,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 886,29€
Daikin Comfora FTXP71M/PXP71M Inverter 24000 BTU A++/A+
ΚλιματιστικάH σειρά FTXP-M της Daikin προσφέρει υψηλής απόδοσης εσωτερικές και εξωτερικές μονάδες με..
1.699,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 1.370,16€


