Κλιματιστικά - Fujitsu Eco series Eco KL ASEH12KLTA/AOEH12KLTA inverter 12000 BTU A+/A+++
- Αρχική
- ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΑ
- Αναζήτηση
- Fujitsu Eco series Eco KL ASEH12KLTA/AOEH12KLTA inverter 12000 BTU A+/A+++
- Κατασκευαστής: FUJITSU
- Κωδικός Προϊόντος: Fujitsu Eco series KL ASEH12KLTA/AOEH12KLTA inverter 12000 BTU
- Διαθεσιμότητα: 2-3 Ημέρες
- 659,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 531,45€
Διαθέσιμες Επιλογές
Κλιματιστικά
Ο λεπτός και κομψός σχεδιασμός της εσωτερικής μονάδας καθιστά την τοποθέτηση του κλιματιστικού εφικτή και εύκολη ακόμα και σε δωμάτια με περιορισμό χώρου . Οι μικρές διαστάσεις επιτυγχάνονται χάρη στο σχεδιασμό του εναλλάκτη θερμότητας υψηλής πυκνότητας πολλαπλών διαδρομών απόδοσης για ισχυρή ροή αέρα.
- Οικονομική λειτουργεία
Η θερμοκρασία ρύθμισης αυξάνεται ή μειώνεται αυτόματα κατά 1ο C . Η ρύθμιση του θερμοστάτη προσαρμόζεται αυτόματα ανάλογα με τη θερμολρασία του χώρου , ώστε να αποφευχθεί η περιττή ψύξη ή θέρμανση .
- Λειτουργεία ισχύος
Στη λειτουργεία υψηλής ισχύος , ο συμπιεστής λειτουργεί στη μέγιστη ταχύτητα για 20 λεπτά ώστε να εξασφαλίζεται ισχυρή παροχή αέρα . Ψύχει ή θερμαίνει γρήγορα τον χώρο στην επιθυμητή θερμοκρασία παρέχοντας υψηλά επίπεδα άνεσης .
- Χρονοδιακόπτης ON - OFF
Δυνατότητα προγραμματισμού χρονικών παραθύρων ON/OFF & OFF/ON βάσει των αναγκών .
- Φίλτρο ιόντων αργύλου
Το φίλτρο Silver ion συμβάλλει στη διατήρηση του εσωτερικού αέρα απαλλαγμένου από ιούς , βακτήρια και μούχλα , διασπώντας και αποτρέποντας την ανάπτυξη των μικροοργανισμών και βακτηριδίων .
- Κινούμενα πάνω/κάτω πτερύγια
Αυτόματη κίνηση των πτερυγίων ροής πάνω / κάτω.
- Αυτόματη ρύθμιση της ροής του αέρα
Η ροή ρυθμίζεται αυτόματα από τον μικρουπολογιστή σύμφωνα με τις θερμοκρασιακές ανάγκες του χώρου.
- Αυτόματη επανεκκίνηση
Με την επαναφορά της παροχής του ρεύματος μετά από προσωρινή διακοπή , το κλιματιστικό ξεκινά αυτόματα με τις ίδιες ρυθμίσεις που είχε πριν.
- Χρονοδιακόπτης ύπνου
Με βάση τον χρόνο λειτουργείας , ο μικρουπολογιστής αλλάζει σταδιακά τη θερμοκρασία επιλογής για άνεση στον ύπνο.
- Ένδειξη φίλτου
Υπενθυμίζει την ανάγκη καθαρισμού του φίλτρου
- Πλενόμενη μετώπη
Αφαιρούμενη και πλενόμενη μετώπη
Ψυκτικό μέσο R32 με μειωμένο ενεργειακό αποτύπωμα
| Απόδοση Btu/h | |
| Ισχύς Ψύξης | 11601 BTU |
| Ισχύς Θέρμανσης | 11601 BTU |
| Ενεργειακή κλάση | |
| Ισχύς Ψύξης | Α++ |
| Βαθμός Απόδοσης Ψύξης (SEER) | 6,7 W/W |
| Ισχύς Θέρμανσης | Α+++ |
| Βαθμός Απόδοσης Θέρμανσης (SCOP) | 4.1 / 5.1 W/W |
| Ετήσια κατανάλωση Θέρμανσης | 4,10 W/W |
| Ετήσια κατανάλωση ψύξης | 6.70 W/W |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | |
| Χρονοδιακόπτης | ΝΑΙ |
| Wi Fi | ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ |
| Ιονιστής | ΦΙΛΤΟ ΙΟΝΙΣΜΟΥ ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ |
| Φίλτρα Αέρα | ΝΑΙ |
| Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) | ΝΑΙ |
| Αυτόματη Επανεκκίνηση | ΝΑΙ |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ |
| Διαστάσεις | |
| Βάρος Εσωτερικής Μονάδας | 7,56 kg |
| Βάρος Εξωτερικής Μονάδας | 22,0 kg |
| Διαστάσεις Εσωτερικής Μονάδας | 250Υx770Πx218Βmm |
| Διαστάσεις Εξωτερικής Μονάδας | 541Yx663Πx290Βmm |
Ετικέτες: Κλιματιστικά, ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ, ΙNVENTER, FUJITSU,
Κλιματιστικό Panasonic BZ CS-BZ35ZKE/CU-BZ35ZKE Inverter 12000 BTU A+++/A+++
Η σειρά BZ της Panasonic αποτελεί μια ολοκληρωμένη πρόταση κλιματισμού που συν..
602,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 485,48€
Comfee AF-12HRDN8 Κλιματιστικό Inverter 12000 BTU A++/A+++
Κλιματιστικά κλιματιστικα Το κλιματιστικό Comfee AF-12HRDN8 της εταιρείας Midea, έχει ισχύ 120..
399,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 321,77€
Midea All Easy Pro AEP2-12NXD6-I / AEP2-12NXD6-O Κλιματιστικό Inverter 12000 BTU A+++/A++ με Ιονιστή και WiFi
ΚλιματιστικάΠεριγραφή Τα κλιματιστικά Midea κατασκευάστηκαν για να σας κάνουν να αγαπήσετε ..
749,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 604,03€
