Κλιματιστικά - Κονσόλα δαπέδου PANASONIC CS-Z25UFEAW/CUZ25UBEA inverter 9000 BTU A++/A++
- Κατασκευαστής: PANASONIC
- Κωδικός Προϊόντος: Κονσόλα δαπέδου PANASONIC CS-Z25UFEAW/CUZ25UBEA inverter
- Διαθεσιμότητα: 2-3 Ημέρες
- 1.079,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 870,16€
Διαθέσιμες Επιλογές
Έξυπνη Λύση Θέρμανσης & Κλιματισμού
Η κομψή κονσόλα δαπέδου συνδυάζει υψηλή απόδοση, καθαρό αέρα και έξυπνη λειτουργία. Με τεχνολογία Inverter, προσφέρει σταθερή θερμοκρασία και οικονομική κατανάλωση: λειτουργεί αρχικά με μέγιστη ισχύ για να φτάσει γρήγορα την επιθυμητή θερμοκρασία και στη συνέχεια προσαρμόζεται, διατηρώντας το κλίμα σταθερό με μειωμένη ενέργεια.
Με δυνατότητα Wi-Fi ελέγχου (απαιτείται αντάπτορας CZ-TACG1), μπορείτε να διαχειρίζεστε το κλιματιστικό από το smartphone ή το tablet μέσω της εφαρμογής Panasonic Comfort Cloud. Ενεργοποιήστε, απενεργοποιήστε ή ρυθμίστε τη θερμοκρασία από όπου κι αν βρίσκεστε και παρακολουθήστε τη λειτουργία της μονάδας με ευκολία.
Η χρήση οικολογικού ψυκτικού R32 μειώνει το δυναμικό υπερθέρμανσης κατά 68% σε σχέση με το R410A και απαιτεί 30% λιγότερη ποσότητα ψυκτικού, συμβάλλοντας στη μείωση των εκπομπών CO₂ έως 75%. Επιπλέον, το R32 είναι ανακυκλώσιμο και φιλικό προς το περιβάλλον.
✔ Τεχνολογία Inverter για οικονομία & σταθερή θερμοκρασία
✔ Wi-Fi έλεγχος μέσω εφαρμογής (με CZ-TACG1)
✔ Οικολογικό ψυκτικό R32
✔ Διπλή ροή αέρα για άνεση
✔ Ενεργειακή κλάση A++
✔ Λειτουργία ακόμα και στους -15°C
Ιδανική επιλογή για θέρμανση, ψύξη και καθαρό αέρα σε ένα κομψό και αποδοτικό σύστημα.
| Απόδοση Btu/h | |
| Ισχύς Ψύξης | 8530 BTU |
| Ισχύς Θέρμανσης | 11600 BTU |
| Ενεργειακή κλάση | |
| Ισχύς Ψύξης | Α++ |
| Βαθμός Απόδοσης Ψύξης (SEER) | 7,9 |
| Ισχύς Θέρμανσης | Α++ |
| Βαθμός Απόδοσης Θέρμανσης (SCOP) | 4,6 |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | |
| Επίπεδο Θορύβου | 20 dB(A) |
| Wi Fi | ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ |
| Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) | ΝΑΙ |
| Αφύγρανση | ΝΑΙ |
| nanoeX | ΝΑΙ |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος | ΔΑΠΕΔΟΥ |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος Εσωτερικής Μονάδας | 750 mm |
| Ύψος Εσωτερικής Μονάδας | 600 mm |
| Βάθος Εσωτερικής Μονάσας | 207 mm |
| Μήκος Εξωτερικής Μονάδας | 780 mm |
| Ύψος Εξωτερικής Μονάδας | 542 mm |
| Βάθος Εξωτερικής Μονάδας | 289 mm |
| Βάρος Εσωτερικής Μονάδας | 18kG |
| Βάρος Εξωτερικής Μονάδας | 28KG |
| Ισχύς Θορύβου | |
| Εσωτερικής Μονάδας | 38 dB |
| Εξωτερικής Μονάδας | 47 dB |
Ετικέτες: Κλιματιστικά, ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ, PANASONIC-DAPEDOY
Midea Console MFA2U-12HRFNX(GA)/MOX230-12HFN8-Q(GA), Κλιματιστικό Κονσόλα Δαπέδου Inverter, ενεργειακής απόδοσης A++/A+++, 12.000 Btu/h, με R-32, WiFi ready.
Κλιματιστικάκλιματιστικα ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Δύο έξοδοι αέρα μεγαλύτερων διαστάσεων Βελτιώνουν αποτελ..
949,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 765,32€
Κονσόλα δαπέδου PANASONIC CS-Z35UFEAW/CUZ35UBEA inverter 12000 BTU A++/A++
Έξυπνη Λύση Θέρμανσης & Κλιματισμού Η κομψή κονσόλα δαπέδου συνδυάζει υψηλή απόδοση..
1.239,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 999,19€









