Κλιματιστικά - Gree Aura GRC/GRCO-241QI/KAR2-N5 inverter 24000 BTU με WiFi
- Κατασκευαστής: GREE
- Κωδικός Προϊόντος: Gree Aura GRC/GRCO-241QI/KAR2-N5 inverter 24000 BTU με WiFi
- Διαθεσιμότητα: 2-3 Ημέρες
- 1.099,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 886,29€
Διαθέσιμες Επιλογές
Κλιματιστικά
Το Aura της εταιρείας Gree με ισχύ 24000 BTU είναι κατάλληλο για χώρους από 50m² έως 55m².
3D Swing Air Flow
- Το Aura έχει την δυνατότητα να επιτυγχάνει ομοιόμορφη κατανομή του αέρα στο κλιματιζόμενο χώρο χάρη στην οριζόντια αλλά και την κατακόρυφη ρύθμιση της κίνησης των περσίδων.
Λειτουργία αυτόματου καθαρισμού
- Τεχνολογία αυτόματου καθαρισμού 4 σταδίων της Gree η οποία συμβάλει στην απομάκρυνση οσμών και ρύπων που έχουν συσσωρευθεί στο εσωτερικό στοιχείο της μονάδας αποτρέποντας τη δημιουργεία μούχλας και μικροβίων.
Ιονιστής με τεχνολογία καθαρισμού Cold Plasma
- Η τεχνολογία αυτή βασίζεται σε έναν εξελιγμένο ιονιστή της Gree που σε συνδυασμό με μια σειρά πολλαπλών φίλτρων αέρα αποστειρώνει αποτελεσματικά τον αέρα εξουδετερώνοντας τα βακτήρια και διαθέτει επιπλέον αποσμητικές ιδιότητες και ενεργοποιεί τα αρνητικά ιόντα της ατμόσφαιρας .
Επτά διαφορετικές ταχύτητες
- Η νέα σειρά Gree Pular, επιτρέπει σε κάποιον να επιλέξει από επτά διαφορετικές ταχύτητες. Αυτό συμβάλλει επίσης στη βελτίωση της λειτουργικής απόδοσης μειώνοντας τα επίπεδα θορύβου κατά 3dB και έχετε πιο ήρεμες νύχτες.
Τεχνολογία colasma
- Η τεχνολογία colasma εξασφαλίζει καθαρή ατμόσφαιρα απαλλαγμένη από σκόνη ,μυρωδιές και μικροοργανισμούς.
Τεχνολογία i-Feel
- Πρωτοποριακή τεχνολογία κατά την οποία η εσωτερική μονάδα παρακολουθεί τη θερμοκρασία επιλογής σας στο σημείο όπου βρίσκεται το χειριστήριο και όχι στο σημείο εγκατάστασης της μονάδας. Το χειριστήριο στέλνει αυτόματα τη θερμοκρασία ώστε το κλιματιστικό να ρυθμίζει τη λειτουργεία του και με αυτό τον τρόπο σας παρέχει ιδανικές συνθήκες άνεσης, αρκεί να έχετε το τηλεχειριστήριο κοντά σας.
Φίλτρα καθαρισμού αέρα
- Τα κλιματιστικά Aura είναι εξοπλισμένα με Προ Φίλτρο υψηλής πυκνότητας που συγκρατεί τα μικροσωματίδια σκόνης και τη γύρη προσφέροντας φρέσκο αέρα στο χώρο. Διαθέτει εξελιγμένα φίλτρα που θα αναβαθμίσουν την ποιότητα αέρα στο χώρο σας απομακρύνοντας βλαβερά σωματίδια και μειώνοντας τον κίνδυνο αλλεργιών .
Blue Fins
- Η ειδική κατασκευή Blue Fins στην εσωτερική και εξωτερική μονάδα, παρέχει επιπλέον αντι-διαβρωτική προστασία στο κλιματιστικό, και επιτρέπει τοποθέτηση ακόμα και στα πλέον δύσκολα σημεία όπου η διάβρωση αποτελεί συχνό φαινόμενο.
Λειτουργία WiFi
- Διαθέτει δυνατότητα ασύρματης διασύνδεσης μέσω WiFi και μπορείτε να το χειρίζεστε μέσω του smartphone ή του tablet σας, εγκαθιστώντας απλά την αντίστοιχη εφαρμογή. Έτσι θα έχετε πρόσβαση ανά πάσα στιγμή σε πληροφορίες για τη λειτουργία της μονάδας και άλλα χρήσιμα χαρακτηριστικά. Θα μπορείτε για παράδειγμα να ενεργοποιείτε/απενεργοποιείτε το κλιματιστικό σας απ’ όπου κι αν βρίσκεστε, αλλά και να ορίζετε την επιθυμητή θερμοκρασία. Επιπλέον χάρη στη δυνατότητα φωνητικού ελέγχου μέσω των voice assistants ελέγξτε το χρησιμοποιώντας μόνο τη φωνή σας .
| Απόδοση Btu/h | |
| Ισχύς Ψύξης | 24.200 BTU |
| Ισχύς Θέρμανσης | 26.600 BTU |
| Ενεργειακή κλάση | |
| Ισχύς Ψύξης | Α++ |
| Βαθμός Απόδοσης Ψύξης (SEER) | 7,0 W/W |
| Ισχύς Θέρμανσης | Α+++ |
| Βαθμός Απόδοσης Θέρμανσης (SCOP) | 5,4 W/W |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | |
| Χρονοδιακόπτης | ΝΑΙ |
| Wi Fi | ΝΑΙ |
| Φίλτρα Αέρα | ΝΑΙ |
| Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) | ΝΑΙ |
| Αφύγρανση | ΝΑΙ |
| Αυτόματη Απόψυξη | ΝΑΙ |
| Αυτόματη Επανεκκίνηση | ΝΑΙ |
| Λειτουργία Ύπνου | ΝΑΙ |
| Τεχνολογία colasma | ΝΑΙ |
| Αντιδιαβρωτική Προστασία | ΝΑΙ |
| i-Feel | ΝΑΙ |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ |
| Διαστάσεις | |
| Διαστάσεις Εσωτερικής Μονάδας | 107.5x33.3x24.60 |
| Διαστάσεις Εξωτερικής Μονάδας | 95.8x66x40.2 |
| Ισχύς Θορύβου | |
| Εσωτερικής Μονάδας | 64 dB |
| Εξωτερικής Μονάδας | 70 dB |
Ετικέτες: Κλιματιστικά, ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ, INVERTER, PANASONIC, GREE
Comfee AF-24HRFN8 Κλιματιστικό Inverter 24000 BTU A++/A+++
Κλιματιστικά κλιματιστικα Το κλιματιστικό Comfee AF-24HRFN8 της εταιρείας Midea, έχει ισχύ 240..
859,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 692,74€
Daikin Comfora FTXP71M/PXP71M Inverter 24000 BTU A++/A+
ΚλιματιστικάH σειρά FTXP-M της Daikin προσφέρει υψηλής απόδοσης εσωτερικές και εξωτερικές μονάδες με..
1.699,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 1.370,16€
Gree Aura GRC/GRCO-241QI/KAR2-N5 inverter 24000 BTU με WiFi
ΚλιματιστικάΤο Aura της εταιρείας Gree με ισχύ 24000 BTU είναι κατάλληλο για χώρους από &n..
1.099,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 886,29€


