Κλιματιστικά - Midea Console MFA2U-12HRFNX(GA)/MOX230-12HFN8-Q(GA), Κλιματιστικό Κονσόλα Δαπέδου Inverter, ενεργειακής απόδοσης A++/A+++, 12.000 Btu/h, με R-32, WiFi ready.
- Αρχική
- ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΑ
- Αναζήτηση
- Midea Console MFA2U-12HRFNX(GA)/MOX230-12HFN8-Q(GA), Κλιματιστικό Κονσόλα Δαπέδου Inverter, ενεργειακής απόδοσης A++/A+++, 12.000 Btu/h, με R-32, WiFi ready.
- Κατασκευαστής: MIDEA
- Κωδικός Προϊόντος: Midea Console MFA2U-12HRFNX(GA)/MOX230-12HFN8-Q(GA),
- Διαθεσιμότητα: 2-3 Ημέρες
- 949,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 765,32€
Διαθέσιμες Επιλογές
Κλιματιστικά
κλιματιστικα
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
Δύο έξοδοι αέρα μεγαλύτερων διαστάσεων
Βελτιώνουν αποτελεσματικά τον όγκο του αέρα παρέχοντας σταθερή και γρήγορη ψύξη και θέρμανση.
Super ιονιστής
Εξουδετερώνει τους ρύπους και την σκόνη διατηρώντας την ατμόσφαιρα καθαρή.
Wifi Control
Μέσω της εφαρμογής Msmart Home App ρυθμίζετε τη θερμοκρασία και ενεργοποιείτε το κλιματιστικό από απόσταση, ενώ παράλληλα μπορείτε να ελέγχετε τις χρεώσεις σας, έτσι ώστε να εξοικονομείτε, έξυπνα, ενέργεια.
Μεγαλύτερη συμβατότητα
Η κονσόλα της Midea μπορεί να χρησιμοποιηθεί είτε μόνη της συνδεδεμένη με μία εξωτερική μονάδα, είτε σε συνδυασμό με άλλες εσωτερικές μονάδες (έως 5) συνδεδεμένες με μία εξωτερική.
Αυτόματη Επανεκκίνηση
Εάν το κλιματιστικό απενεργοποιηθεί ξαφνικά λόγω διακοπής ρεύματος, θα επανέλθει αυτόματα σε λειτουργία με τις προηγούμενες ρυθμίσεις, όταν η παροχή ρεύματος αποκατασταθεί.
Χρονοδιακόπτης
Μπορείτε να ορίσετε το χρονοδιακόπτη έτσι ώστε να ξεκινά και να σταματά οποιαδήποτε στιγμή μέσα στο 24ωρο.
Λειτουργία Anti-cold
Όταν γίνει εκκίνηση της λειτουργίας θέρμανσης, η ταχύτητα του ανεμιστήρα ρυθμίζεται αυτόματα από το κατώτατο σημείο έως το προεπιλεγμένο επίπεδο, σύμφωνα με την αύξηση της θερμοκρασίας στον εξατμιστή. Η λειτουργία δεν επιτρέπει στον κρύο αέρα να κυκλοφορήσει κατά την εκκίνηση της λειτουργίας, γεγονός που εξασφαλίζει συνθήκες άνεσης για το χρήστη.
Λειτουργία Ύπνου
Η λειτουργία αυτή επιτρέπει στο κλιματιστικό να αυξάνει (ψύξη) ή να μειώνει (θέρμανση) τη θερμοκρασία κατά 1°C ανά ώρα, για τις 2 πρώτες ώρες. Κατόπιν, την κρατάει σταθερή για τις επόμενες 5 ώρες και μετά το κλιματιστικό κλείνει. Η λειτουργία αυτή εξασφαλίζει εξοικονόμηση ενέργειας και άνεση κατά τη διάρκεια της νύχτας.
| Απόδοση Btu/h | |
| Ισχύς Ψύξης | 12000 BTU |
| Ισχύς Θέρμανσης | 13000 BTU |
| Ενεργειακή κλάση | |
| Ισχύς Ψύξης | Α++ |
| Βαθμός Απόδοσης Ψύξης (SEER) | 6,3 W/W |
| Ισχύς Θέρμανσης | Α+ |
| Βαθμός Απόδοσης Θέρμανσης (SCOP) | 4 W/W |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | |
| Wi Fi | ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ |
| Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) | ΝΑΙ |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος | ΔΑΠΕΔΟΥ |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος Εσωτερικής Μονάδας | 700 mm |
| Ύψος Εσωτερικής Μονάδας | 600 mm |
| Βάθος Εσωτερικής Μονάσας | 210 mm |
| Μήκος Εξωτερικής Μονάδας | 810 mm |
| Ύψος Εξωτερικής Μονάδας | 710 mm |
| Βάθος Εξωτερικής Μονάδας | 305 mm |
| Ισχύς Θορύβου | |
| Εσωτερικής Μονάδας | 58 dB |
| Εξωτερικής Μονάδας | 62 dB |
Ετικέτες: Κλιματιστικά, κλιματιστικα, ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ, ΜΙΔΕΑ, ΔΑΠΕΔΟΥ, ΟΡΟΦΗΣ
Κλιματιστικό Panasonic TZ CS-TZ25ZKEW/CU-TZ25ZKE Inverter 9000 BTU A++/A+++ WiFi
Κλιματιστικό Panasonic TZ Super Compact – Απόλυτη Άνεση σε Compact Μέγεθος ..
749,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 604,03€
Midea Black Crystal AG16Black-12NXD6-I / 12NXD6-O Κλιματιστικό Inverter 12000 BTU A+++/A++ με Ιονιστή και WiFi
ΚλιματιστικάκλιματιστικαΠεριγραφή Τεχνολογία Inverter Quattro Η αποκλειστική τεχνολο..
859,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 692,74€
Κονσόλα δαπέδου PANASONIC CS-Z25UFEAW/CUZ25UBEA inverter 9000 BTU A++/A++
Έξυπνη Λύση Θέρμανσης & Κλιματισμού Η κομψή κονσόλα δαπέδου συνδυάζει υψηλή α..
1.079,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 870,16€
Κονσόλα δαπέδου PANASONIC CS-Z35UFEAW/CUZ35UBEA inverter 12000 BTU A++/A++
Έξυπνη Λύση Θέρμανσης & Κλιματισμού Η κομψή κονσόλα δαπέδου συνδυάζει υψηλή απόδοση..
1.239,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 999,19€
Κονσόλα δαπέδου PANASONIC CS-Z50UFEAW/CU-Z50UBEA inverter 18000 BTU A++/A+
Έξυπνη Λύση Θέρμανσης & Κλιματισμού Η κομψή κονσόλα δαπέδου συνδυάζει υψηλή α..
1.719,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 1.386,29€


