Κλιματιστικά - Gree Pular GRC/GRCO-121Q1/KPL-N5 inverter 12000 BTU A++/A+++ με WiFi
- Κατασκευαστής: GREE
- Κωδικός Προϊόντος: Gree Pular GRC/GRCO-121Q1/KPL-N5 inverter 12000 BTU A++/A+
- Διαθεσιμότητα: 2-3 Ημέρες
- 565,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 455,65€
Διαθέσιμες Επιλογές
Κλιματιστικά
Περιγραφή
Το κλιματιστικό Pular της εταιρείας Gree με ματ σχεδιασμό ιδανικός σε κάθε χώρο με ισχύ 12000 BTU είναι κατάλληλο για χώρους από 18m² έως 25m².
Τεχνολογία G10
- Η τεχνολογία inverter της σειράς GREE Pular έχει βελτιωμένη απόδοση συστήματος με έλεγχο χαμηλής συχνότητας και ροπής, έλεγχο υψηλής συχνότητας και εξασθένισης, εξαιρετικά ευρυζωνικό και λεπτό έλεγχο και τεχνολογία επεξεργασίας υψηλής ταχύτητας chip DSP. Τα κλιματιστικά σειράς Gree Pular, συνδυάζουν όλα αυτά τα χαρακτηριστικά για να επιτύχουν καθορισμένη θερμοκρασία στο ήμισυ του χρόνου (ή λιγότερο) σε σύγκριση με τα κανονικά κλιματιστικά σταθερής ταχύτητας, εξασφαλίζοντας έτσι χαμηλή κατανάλωση ενέργειας.
Λειτουργεία Wi-Fi
- Διαθέτει δυνατότητα ασύρματης διασύνδεσης μέσω WiFi και μπορείτε να το χειρίζεστε μέσω του smartphone ή του tablet σας, εγκαθιστώντας απλά την αντίστοιχη εφαρμογή. Έτσι θα έχετε πρόσβαση ανά πάσα στιγμή σε πληροφορίες για τη λειτουργία της μονάδας και άλλα χρήσιμα χαρακτηριστικά. Θα μπορείτε για παράδειγμα να ενεργοποιείτε/απενεργοποιείτε το κλιματιστικό σας απ’όπου κι αν βρίσκεστε, αλλά και να ορίζετε την επιθυμητή θερμοκρασία.
Λειτουργεία Χαμηλού Θορύβου
- Ο θόρυβος που παράγει η εσωτερική του μονάδα είναι 55 db και αυτό οφείλετε στους παραμετρικά σχεδιασμένους αεραγωγούς επιτρέποντας αυξημένη ροή αέρα με χαμηλό θόρυβο.
Τεχνολογία colasma
-
Η τεχνολογία colasma εξασφαλίζει καθαρή ατμόσφαιρα απαλλαγμένη από σκόνη ,μυρωδιές και μικροοργανισμούς.
Τεχνολογία αυτοκαθαρισμού
-
Διαθέτει εξωτερικά αφαιρούμενα φίλτρα τοποθετημένα ακριβώς πάνω στην μονάδα που απομακρύνει την σκόνη που βρίσκεται στον αέρα πριν εισέλθει στο κλιματιστικό. Τα κλιματιστικά έρχονται επίσης εξοπλισμένα με τεχνολογία αυτοκαθαρισμού εξάτμισης οπότε ο εσωτερικός εξατμιστης είναι πάντα καθαρός .
Επτά διαφορετικές ταχύτητες
-
Η νέα σειρά Gree Pular, επιτρέπει σε κάποιον να επιλέξει από επτά διαφορετικές ταχύτητες. Αυτό συμβάλλει επίσης στη βελτίωση της λειτουργικής απόδοσης μειώνοντας τα επίπεδα θορύβου κατά 3dB και έχετε πιο ήρεμες νύχτες.
Οικολογικό Ψυκτικό Yγρό R32
-
Χρησιμοποιεί το οικολογικό ψυκτικό υγρό R32, το οποίο είναι φιλικό προς το περιβάλλον.
| Απόδοση Btu/h | |
| Ισχύς Ψύξης | 10918 BTU |
| Ισχύς Θέρμανσης | 11601 BTU |
| Ενεργειακή κλάση | |
| Ισχύς Ψύξης | Α++ |
| Βαθμός Απόδοσης Ψύξης (SEER) | 6,5 W/W |
| Ισχύς Θέρμανσης | Α+++ |
| Βαθμός Απόδοσης Θέρμανσης (SCOP) | 4,1 W/W |
| Κατανάλωση Ψύξης | 172 kWh/y |
| Ετήσια κατανάλωση Θέρμανσης | 922 kWh/y |
| Ετήσια κατανάλωση θέρμανσης | 769 kWh/a |
| Ετήσια κατανάλωση ψύξης | 184 kWh/a |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | |
| Wi Fi | ΝΑΙ |
| Ιονιστής | ΝΑΙ |
| Φίλτρα Αέρα | ΝΑΙ |
| Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) | ΝΑΙ |
| Αφύγρανση | ΝΑΙ |
| Τεχνολογία colasma | ΝΑΙ |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος Εσωτερικής Μονάδας | 82,5 cm |
| Ύψος Εσωτερικής Μονάδας | 29,3 cm |
| Βάθος Εσωτερικής Μονάσας | 19,6 cm |
| Μήκος Εξωτερικής Μονάδας | 73,2 cm |
| Ύψος Εξωτερικής Μονάδας | 55 cm |
| Βάθος Εξωτερικής Μονάδας | 33 cm |
| Ισχύς Θορύβου | |
| Εσωτερικής Μονάδας | 57 dB |
| Εξωτερικής Μονάδας | 64 dB |
Ετικέτες: Κλιματιστικά, κλιματιστικα, ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ, GREE
Panasonic Etherea CS-Z35ZKEW/CU-Z35ZKE Inverter Κλιματιστικό 12000 BTU A+++/A+++ WiFi nanoe X
Panasonic Etherea Z – Έξυπνο Κλιματιστικό για Καθαρό, Άνετο & Φιλόξενο Σπίτι ..
1.049,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 845,97€
Κλιματιστικό Panasonic BZ CS-BZ35ZKE/CU-BZ35ZKE Inverter 12000 BTU A+++/A+++
Η σειρά BZ της Panasonic αποτελεί μια ολοκληρωμένη πρόταση κλιματισμού που συν..
602,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 485,48€
Fujitsu Eco ASYG09KPCΑ/AOYG09KPCA Κλιματιστικό Inverter 9000 BTU A++/A+
Κλιματιστικά Το κλιματιστικό ASYG09KPCΑ/AOYG09KPCA της εταιρείας Fujitsu . O λεπτός και κομψός..
599,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 483,06€
Midea All Easy Pro AEP2-12NXD6-I / AEP2-12NXD6-O Κλιματιστικό Inverter 12000 BTU A+++/A++ με Ιονιστή και WiFi
ΚλιματιστικάΠεριγραφή Τα κλιματιστικά Midea κατασκευάστηκαν για να σας κάνουν να αγαπήσετε ..
749,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 604,03€
Daikin Sensira FTXF35E/RXF35E Inverter 12000 BTU A++/A+
Κλιματιστικά H σειρά FTXF-E της Daikin προσφέρει υψηλής απόδοσης εσωτερικές και εξ..
690,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 556,45€
Gree Icon GRC-121QI/KIC-N5/GRCO-121QI/KIC-N5 Κλιματιστικό Inverter 12000 BTU A++/A+++
ΚλιματιστικάΠεριγραφή 3D Swing Air Flow Χάρη στην δυνατότητα οριζόντιας αλλά κα..
529,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 426,61€




