Κλιματιστικά - Midea Xtreme Graphite AG16Graph-18N8D0-I/18N8D0-O Κλιματιστικό Inverter 18000 BTU A++/A+
- Αρχική
- ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΑ
- Midea Xtreme Graphite AG16Graph-18N8D0-I/18N8D0-O Κλιματιστικό Inverter 18000 BTU A++/A+
- Κατασκευαστής: MIDEA
- Κωδικός Προϊόντος: Midea Xtreme Graphite AG16Graph-18N8D0-I/18N8D0-O
- Διαθεσιμότητα: 2-3 Ημέρες
- 1.049,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 1.049,00€
Διαθέσιμες Επιλογές
Κλιματιστικά
κλιματιστικα
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
Κλιματιστικό MIDEA Xtreme Graphite
Η μοναδική σειρά κλιματιστικών Xtreme Graphite της Midea δε θα βλέπεις την ώρα να επιστρέψεις σπίτι. Θέλεις ζέστη ή κρύο, τώρα είναι και τα δύο στο χέρι σου!
Εκτός από τη θερμοκρασία του δωματίου, αναλαμβάνει να φτιάξει και την ποιότητα του αέρα γιατι διαθέτει ιονιστή με φίλτρο τριπλής προστασίας και φίλτρο Bio-Hepa, ώστε να απομακρύνει τα βλαβερά σωματίδια και τους μικροοργανισμούς που κυκλοφορούν στην ατμόσφαιρα. Επιπλέον με την λειτουργία Inverter λειτουργεί πολύ οικονομικά τόσο στην ψύξη όσο και στη θέρμανση.
Το Έξυπνο κλιματιστικό MIDEA Xtreme Graphite συνδέεται με το smartphone ή το tablet σου μέσω Wi - Fi για να μπορείς να ρυθμίζεις το ιδανικό κλίμα από όπου και αν βρίσκεσαι και γυρίζοντας σπίτι να το απολαμβάνεις.
Wi-Fi Standard
Mέσω της έξυπνης λειτουργίας Wi-Fi και της εφαρμογής δημιουργείτε το περιβάλλον που εσείς θέλετε! Κατεβάστε την εφαρμογή από το Google Play ή το App Store και εξοικονομήστε ενέργεια ρυθμίζοντας το κλιματιστικό σας μέσω του smartphone ή του tablet σας. Δημιουργείστε εξατομικευμένα σενάρια σύμφωνα με το καθημερινό σας πρόγραμμα, τις ανάγκες του χώρου και την πρόβλεψη του καιρού.
Ιδανικές συνθήκες
Το κλιματιστικό MIDEA προσφέρει γρήγορα διάχυση αέρα χάρη στην οριζόντια και κάθετη κίνηση των περσίδων, εξασφαλίζοντας έτσι δροσερό αέρα σε όλα τα μέρη του χώρου.
Εξοικονόμηση ενέργειας
Το κλιματιστικό προσαρμόζει αυτόματα τη θερμοκρασία βάσει εργοστασιακής ρύθμισης, έτσι ώστε να επιτυγχάνεται η μέγιστη δυνατή εξοικονόμηση ενέργειας.
R32 Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό
Το R32 είναι το ψυκτικό μέσο νέας γενιάς που διαθέτει περίπου 70% χαμηλότερο Δυναμικό Υπερθέρμανσης του Πλανήτη από το R410A. Λόγω των κορυφαίων ιδιοτήτων του, προσφέρει εκπληκτικά οφέλη ενεργειακής απόδοσης αφού χρειάζεται λιγότερη ενέργεια για την επίτευξη της επιθυμητής θερμοκρασίας.
Breeze Away
Η λειτουργία Breeze Away σου δίνει την δυνατότητα στο κλιματιστικό να τοποθετεί την περσίδα με τέτοιο τρόπο ώστε να διαχειρίζεται την ροή του αέρα και να αποφεύγονται τα κρύα ρεύματα κατα την χρήστη του. Αρα μπορείς να απολαμβάνεις την θερμοκρασία που θες χωρίς να σε ενοχλεί τίποτα.
Ιονιστής
Ο Ιονιστής εξασφαλίζει με φυσικό & αποτελεσματικό τρόπο την απομάκρυνση των βλαβερών αιωρούμενων σωματιδίων, όπως μικρόβια, βακτήρια, ιούς, γύρη, καπνό, σκόνη, οσμές κλπ. και παρέχει αέρα υψηλής καθαριότητας που προσφέρει μια ευχάριστη αίσθηση φρεσκάδας και σας απαλλάσσει από τις ενοχλητικές επιπτώσεις της κακής ποιότητας του αέρα εσωτερικού χώρου.
Φίλτρο Αποστείρωσης HEPA
Το Φίλτρο Αποστείρωσης HEPA απομακρύνει από την ατμόσφαιρα ακόμα και τα πιο μικρά αιωρούμενα σωματίδια, όπως μικρόβια, ιούς, γύρη, καπνό κτλ., καθαρίζοντας την ατμόσφαιρα στον χώρο σου και μειώνοντας την πιθανότητα εμφάνισης αλλεργιών και ασθενειών.
| Απόδοση Btu/h | |
| Ισχύς Ψύξης | 18000 BTU |
| Ισχύς Θέρμανσης | 19000 BTU |
| Ενεργειακή κλάση | |
| Ισχύς Ψύξης | A++ |
| Βαθμός Απόδοσης Ψύξης (SEER) | 7 W/W |
| Ισχύς Θέρμανσης | A+++ |
| Βαθμός Απόδοσης Θέρμανσης (SCOP) | 4 W/W |
| Κατανάλωση Ψύξης | 265 kWh/y |
| Ετήσια κατανάλωση Θέρμανσης | 1470 kWh/y |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | |
| Wi Fi | Ναι |
| Ιονιστής | ΝΑΙ |
| Φίλτρα Αέρα | Όχι |
| Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) | Ναι |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Χρώμα | Γκρι |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος Εσωτερικής Μονάδας | 96,9 cm |
| Ύψος Εσωτερικής Μονάδας | 32 cm |
| Βάθος Εσωτερικής Μονάσας | 24,1 cm |
| Μήκος Εξωτερικής Μονάδας | 87,4 cm |
| Ύψος Εξωτερικής Μονάδας | 55,4 cm |
| Βάθος Εξωτερικής Μονάδας | 33 cm |
| Ισχύς Θορύβου | |
| Εσωτερικής Μονάδας | 56 dB |
| Εξωτερικής Μονάδας | 65 dB |
Ετικέτες: Κλιματιστικά, κλιματιστικα, ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ, MIDEA
Κλιματιστικό Panasonic BZ CS-BZ60ZKE/CU-BZ60ZKE Inverter 22000 BTU A+++/A+++
Η σειρά BZ της Panasonic αποτελεί μια ολοκληρωμένη πρόταση κλιματισμού που συνδυ..
1.119,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 902,42€
Comfee Comfee AF-18HRFN8-IN Κλιματιστικό Inverter 18000 BTU A++/A+++
Κλιματιστικά κλιματιστικα Το κλιματιστικό Comfee AF-18HRFN8-IN της εταιρείας Comfee, έχει ισχύ..
669,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 539,52€
Midea Black Crystal AG16Black-09NXD6-I / 09NXD6-O Κλιματιστικό Inverter 9000 BTU A+++/A++ με Ιονιστή και WiFi
Κλιματιστικάκλιματιστικα Περιγραφή Τεχνολογία Inverter Quattro Η αποκλειστική τεχ..
759,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 612,10€
Midea Black Crystal AG16Black-12NXD6-I / 12NXD6-O Κλιματιστικό Inverter 12000 BTU A+++/A++ με Ιονιστή και WiFi
ΚλιματιστικάκλιματιστικαΠεριγραφή Τεχνολογία Inverter Quattro Η αποκλειστική τεχνολο..
859,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 692,74€
Gree Pular GRC/GRCO-161QI/KPL-N6 Inverter 16000 BTU A++/A+++ με WiFi
ΚλιματιστικάΠεριγραφή Το κλιματιστικό Pular της εταιρείας Gree με ματ σχεδιασμό ιδ..
800,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 645,16€
Gree Pular GR/GRCO-181QI/KPL-N6 inverter 18000 BTU A++/A+++ με WiFi
ΚλιματιστικάΠεριγραφή Το κλιματιστικό Pular της εταιρείας Gree με ματ σχεδιασμό ιδ..
860,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 693,55€
Midea Black Crystal AG16Black-18NXD0-I / 18NXD0-O Κλιματιστικό Inverter 18000 BTU A++/A++ με Ιονιστή και WiFi
ΚλιματιστικάΠεριγραφή Τεχνολογία Inverter Quattro Η αποκλειστική τεχνολογία Inverter..
1.249,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 1.007,26€
Midea All Easy Pro AEP2-18NXD6-I / AEP2-18NXD6-O Κλιματιστικό Inverter 18000 BTU A+++/A+ με Ιονιστή και WiFi
ΚλιματιστικάΠεριγραφή Τα κλιματιστικά Midea κατασκευάστηκαν για να σας κάνουν να αγαπήσετε ..
1.149,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 926,61€


