Fujitsu Eco ASYG09KPCΑ/AOYG09KPCA Κλιματιστικό Inverter 9000 BTU A++/A+
- Αρχική
- ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΑ
- Αναζήτηση
- Fujitsu Eco ASYG09KPCΑ/AOYG09KPCA Κλιματιστικό Inverter 9000 BTU A++/A+
- Κατασκευαστής: FUJITSU
- Κωδικός Προϊόντος: Fujitsu Eco ASYG09KPCΑ/AOYG09KPCA Κλιματιστικό Inverter 9000 BTU
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- 599,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 483,06€
Διαθέσιμες Επιλογές
Κλιματιστικά
Το κλιματιστικό ASYG09KPCΑ/AOYG09KPCA της εταιρείας Fujitsu .
O λεπτός και κομψός σχεδιασός της εσωτερικής μονάδας , καθιστά την τοποθέτηση του κλιματιστικού εφικτή και εύκολη ακόμα και σε δωμάτια με περιορισμού χώρου . Οι μικρές διαστάσεις επιτυγχάνονται χάρη στον σχεδιασμό του εναλλάκτη θερμότητας υψηλής πυκνότητας πολλαπλών διαδρομών και ενός ανεμιστήρα υψηλής απόδοσης .
- Υψηλή εξοικονόμηση ενέργειας
Η κορυφαία απόδοση επιτυγχάνεται με τον εναλλάκτη θερμότητας σχήματος Λ(λάμδα) , τον ανεμιστήρα μεγάλης εγκάρσιας ροής και το νέο ψυκτικό υγρό .
- Άνετη παροχή αέρα & αθόρυβη λειτουργεία
Η μεγάλη περσίδα και η νέα δομή διοχέτευσης του αέρα δημιουργούν μια άνετη ροή αέρα που καλύπτει μέχρι και τα πόδια του χρήστη σε αθόρυβη λειτουργεία .
- Έξυπνος απομακρυσμένος έλεγχος
Ελέξτε το κλιματιστικό σας , όπου και όποτε θέλετε , μέσω smartphone ή tablet . Κατεβάστε την εφαρμογή AIRSTAGE Mobile και απολαύστε ιδανικές συνθήκες κλίματος και εξοικονόμση ενέργειας .
- Λειτουργεία ισχύος
Στη λειτουργεία υψηλής ισχύος , ο συμπιεστής λειτουργεί στη μέγιστη ταχύτητα για 20 λεπτά ώστε να εξασφαλίζεται ισχυρή παροχή αέρα . Ψύχει ή θερμαίνει γρήγορα τον χώρο στην επιθυμητή θερμοκρασία παρέχοντας υψηλά επίπεδα άνεσης .
- Ένδειξη φίλτου
Υπενθυμίζει την ανάγκη καθαρισμού του φίλτρου
- Αυτόματη επανεκκίνηση
Με την επαναφορά της παροχής του ρεύματος μετά από προσωρινή διακοπή , το κλιματιστικό ξεκινά αυτόματα με τις ίδιες ρυθμίσεις που είχε πριν.
| Απόδοση Btu/h | |
| Ισχύς Ψύξης | 0.710 kw |
| Ισχύς Θέρμανσης | 0.790 kw |
| Ενεργειακή κλάση | |
| Ισχύς Ψύξης | Α++ |
| Βαθμός Απόδοσης Ψύξης (SEER) | 6.7 W/W |
| Ισχύς Θέρμανσης | Α+ |
| Βαθμός Απόδοσης Θέρμανσης (SCOP) | 5.1 W/W |
| Κατανάλωση Ψύξης | 189 kWh/y |
| Ετήσια κατανάλωση Θέρμανσης | 356 kWh/y |
| Ετήσια κατανάλωση ψύξης | 131 kWh/a |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | |
| Wi Fi | ΟΧΙ |
| Ιονιστής | ΟΧΙ |
| Φίλτρα Αέρα | ΝΑΙ |
| Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) | ΝΑΙ |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ |
| Διαστάσεις | |
| Βάρος Εξωτερικής Μονάδας | 29 cm |
| Διαστάσεις Εσωτερικής Μονάδας | 270mmx784mmx224mm |
| Διαστάσεις Εξωτερικής Μονάδας | 541mmx663mmx290mm |
| Ισχύς Θορύβου | |
| Εσωτερικής Μονάδας | 45 dB |
| Εξωτερικής Μονάδας | 47 dB |
| Εγγύηση | |
| Επιμέρους Εγγύηση Κατασκευαστή | 10 χρόνια για το συμπιεστή ,3 χρόνια για τα υπόλοιπα μέρη της μονάδας |
Ετικέτες: Κλιματιστικά, κλιματιστικα, ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ, ΙNVENTER, FUJITSU,
Panasonic Etherea CS-Z35ZKEW/CU-Z35ZKE Inverter Κλιματιστικό 12000 BTU A+++/A+++ WiFi nanoe X
Panasonic Etherea Z – Έξυπνο Κλιματιστικό για Καθαρό, Άνετο & Φιλόξενο Σπίτι ..
1.049,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 845,97€
Κλιματιστικό Panasonic BZ CS-BZ35ZKE/CU-BZ35ZKE Inverter 12000 BTU A+++/A+++
Η σειρά BZ της Panasonic αποτελεί μια ολοκληρωμένη πρόταση κλιματισμού που συν..
602,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 485,48€
Comfee AF-12HRDN8 Κλιματιστικό Inverter 12000 BTU A++/A+++
Κλιματιστικά κλιματιστικα Το κλιματιστικό Comfee AF-12HRDN8 της εταιρείας Midea, έχει ισχύ 120..
399,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 321,77€
Κλιματιστικό Panasonic TZ CS-TZ35ZKEW/CU-TZ35ZKE Inverter 12000 BTU A++/A+++ με WiFi
Κλιματιστικό Panasonic TZ Super Compact – Απόλυτη Άνεση σε Compact Μέγεθος ..
819,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 660,48€
Κλιματιστικό Panasonic TZ CS‐TZ42ZKEW/CU‐TZ42ZKE Inverter 14000 BTU A++/A+ με WiFi
Κλιματιστικό Panasonic TZ Super Compact – Απόλυτη Άνεση σε Compact Μέγεθος &nbs..
1.199,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 966,94€
Gree Pular GRC/GRCO-121Q1/KPL-N5 inverter 12000 BTU A++/A+++ με WiFi
Κλιματιστικά Περιγραφή Το κλιματιστικό Pular της εταιρείας Gree με ματ σχεδιασμ..
565,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 455,65€
Midea Xtreme Line AG2Line -12NXD0-I/AG2Line-12N8D0-O Κλιματιστικό Inverter 12000 BTU A++/A+++ με WiFi
ΚλιματιστικάΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Το κλιματιστικό Xtreme Line AG2Line -12NXD0-I/AG2Line-12N8D0-O τη..
569,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 458,87€
Gree Pular GRC/GRCO-161QI/KPL-N6 Inverter 16000 BTU A++/A+++ με WiFi
ΚλιματιστικάΠεριγραφή Το κλιματιστικό Pular της εταιρείας Gree με ματ σχεδιασμό ιδ..
800,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 645,16€
Daikin Comfora FTXP35M/RXP35M Inverter 12000 BTU A++/A++
Κλιματιστικά H σειρά FTXP-M της Daikin προσφέρει υψηλής απόδοσης εσωτερικές και εξωτερ..
894,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 720,97€
Midea Gaia 12HRFN8-I/12HRFN8-O Κλιματιστικό Inverter 12000 BTU A+++/A++ με WiFi
ΚλιματιστικάΠεριγραφή O²Fresh Air Exchange Το Υβριδικό σύστημα εισαγω..
999,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 805,65€
Midea Xtreme Graphite AG16Graph-12N8D0-I/12N8D0-O Κλιματιστικό Inverter 12000 BTU A++/A+++ με Ιονιστή και WiFi
ΚλιματιστικάΠεριγραφή Τεχνολογία Inverter Quattro Η αποκλειστική τεχνολογία Inverter..
649,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 523,39€
Midea All Easy Pro AEP2-12NXD6-I / AEP2-12NXD6-O Κλιματιστικό Inverter 12000 BTU A+++/A++ με Ιονιστή και WiFi
ΚλιματιστικάΠεριγραφή Τα κλιματιστικά Midea κατασκευάστηκαν για να σας κάνουν να αγαπήσετε ..
749,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 604,03€
Daikin Sensira FTXF35E/RXF35E Inverter 12000 BTU A++/A+
Κλιματιστικά H σειρά FTXF-E της Daikin προσφέρει υψηλής απόδοσης εσωτερικές και εξ..
690,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 556,45€
Gree Icon GRC-121QI/KIC-N5/GRCO-121QI/KIC-N5 Κλιματιστικό Inverter 12000 BTU A++/A+++
ΚλιματιστικάΠεριγραφή 3D Swing Air Flow Χάρη στην δυνατότητα οριζόντιας αλλά κα..
529,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 426,61€
Fujitsu ASYG12KETA/AOYG12KETA Κλιματιστικό Inverter 12000 BTU A++/A+++ με Ιονιστή και WiFi
ΚλιματιστικάΠεριγραφή Το κλιματιστικό ASYG12KETA/AOYG12KETA της εταιρείας Fujitsu, έχει ισχ..
949,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 765,32€



