Κλιματιστικά - Gree Pular GRC/GRCO-161QI/KPL-N6 Inverter 16000 BTU A++/A+++ με WiFi
- Κατασκευαστής: GREE
- Κωδικός Προϊόντος: Gree Pular GRC/GRCO-161QI/KPL-N6 Inverter 16000 BTU A++/A+++
- Διαθεσιμότητα: 2-3 Ημέρες
- 800,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 645,16€
Διαθέσιμες Επιλογές
Κλιματιστικά
Περιγραφή
Το κλιματιστικό Pular της εταιρείας Gree με ματ σχεδιασμό ιδανικός σε κάθε χώρο με ισχύ 16000 BTU είναι κατάλληλο για χώρους από 30m² έως 35m².
Τεχνολογία G10
- Η τεχνολογία inverter της σειράς GREE Pular έχει βελτιωμένη απόδοση συστήματος με έλεγχο χαμηλής συχνότητας και ροπής, έλεγχο υψηλής συχνότητας και εξασθένισης, εξαιρετικά ευρυζωνικό και λεπτό έλεγχο και τεχνολογία επεξεργασίας υψηλής ταχύτητας chip DSP. Τα κλιματιστικά σειράς Gree Pular, συνδυάζουν όλα αυτά τα χαρακτηριστικά για να επιτύχουν καθορισμένη θερμοκρασία στο ήμισυ του χρόνου (ή λιγότερο) σε σύγκριση με τα κανονικά κλιματιστικά σταθερής ταχύτητας, εξασφαλίζοντας έτσι χαμηλή κατανάλωση ενέργειας.
Λειτουργεία Wi-Fi
- Διαθέτει δυνατότητα ασύρματης διασύνδεσης μέσω WiFi και μπορείτε να το χειρίζεστε μέσω του smartphone ή του tablet σας, εγκαθιστώντας απλά την αντίστοιχη εφαρμογή. Έτσι θα έχετε πρόσβαση ανά πάσα στιγμή σε πληροφορίες για τη λειτουργία της μονάδας και άλλα χρήσιμα χαρακτηριστικά. Θα μπορείτε για παράδειγμα να ενεργοποιείτε/απενεργοποιείτε το κλιματιστικό σας απ’όπου κι αν βρίσκεστε, αλλά και να ορίζετε την επιθυμητή θερμοκρασία.
Λειτουργεία Χαμηλού Θορύβου
- Ο θόρυβος που παράγει η εσωτερική του μονάδα είναι 55 db και αυτό οφείλετε στους παραμετρικά σχεδιασμένους αεραγωγούς επιτρέποντας αυξημένη ροή αέρα με χαμηλό θόρυβο.
Τεχνολογία colasma
-
Η τεχνολογία colasma εξασφαλίζει καθαρή ατμόσφαιρα απαλλαγμένη από σκόνη ,μυρωδιές και μικροοργανισμούς.
Τεχνολογία αυτοκαθαρισμού
-
Διαθέτει εξωτερικά αφαιρούμενα φίλτρα τοποθετημένα ακριβώς πάνω στην μονάδα που απομακρύνει την σκόνη που βρίσκεται στον αέρα πριν εισέλθει στο κλιματιστικό. Τα κλιματιστικά έρχονται επίσης εξοπλισμένα με τεχνολογία αυτοκαθαρισμού εξάτμισης οπότε ο εσωτερικός εξατμιστης είναι πάντα καθαρός .
Επτά διαφορετικές ταχύτητες
-
Η νέα σειρά Gree Pular, επιτρέπει σε κάποιον να επιλέξει από επτά διαφορετικές ταχύτητες. Αυτό συμβάλλει επίσης στη βελτίωση της λειτουργικής απόδοσης μειώνοντας τα επίπεδα θορύβου κατά 3dB και έχετε πιο ήρεμες νύχτες.
Οικολογικό Ψυκτικό Yγρό R32
-
Χρησιμοποιεί το οικολογικό ψυκτικό υγρό R32, το οποίο είναι φιλικό προς το περιβάλλον.
| Απόδοση Btu/h | |
| Ισχύς Ψύξης | 15700 BTU |
| Ισχύς Θέρμανσης | 17742 BTU |
| Ενεργειακή κλάση | |
| Ισχύς Ψύξης | Α++ |
| Βαθμός Απόδοσης Ψύξης (SEER) | 6.4 W/W |
| Ισχύς Θέρμανσης | Α+++ |
| Βαθμός Απόδοσης Θέρμανσης (SCOP) | 45.1 W/W |
| Κατανάλωση Ψύξης | 252 kWh/y |
| Ετήσια κατανάλωση Θέρμανσης | 1295 kWh/y |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | |
| Wi Fi | ΝΑΙ |
| Ιονιστής | ΝΑΙ |
| Φίλτρα Αέρα | ΝΑΙ |
| Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) | ΝΑΙ |
| Αφύγρανση | ΝΑΙ |
| Τεχνολογία colasma | ΝΑΙ |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος Εσωτερικής Μονάδας | 98,2 cm |
| Ύψος Εσωτερικής Μονάδας | 31,1 cm |
| Βάθος Εσωτερικής Μονάσας | 22,1 cm |
| Μήκος Εξωτερικής Μονάδας | 73,2 cm |
| Ύψος Εξωτερικής Μονάδας | 55 cm |
| Βάθος Εξωτερικής Μονάδας | 33 cm |
| Ισχύς Θορύβου | |
| Εσωτερικής Μονάδας | 57 dB |
| Εξωτερικής Μονάδας | 65 dB |
Ετικέτες: Κλιματιστικά, ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ, GREE
Κλιματιστικό Panasonic BZ CS-BZ60ZKE/CU-BZ60ZKE Inverter 22000 BTU A+++/A+++
Η σειρά BZ της Panasonic αποτελεί μια ολοκληρωμένη πρόταση κλιματισμού που συνδυ..
1.119,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 902,42€
Κλιματιστικό Panasonic BZ CS-BZ35ZKE/CU-BZ35ZKE Inverter 12000 BTU A+++/A+++
Η σειρά BZ της Panasonic αποτελεί μια ολοκληρωμένη πρόταση κλιματισμού που συν..
602,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 485,48€
Fujitsu Eco ASYG09KPCΑ/AOYG09KPCA Κλιματιστικό Inverter 9000 BTU A++/A+
Κλιματιστικά Το κλιματιστικό ASYG09KPCΑ/AOYG09KPCA της εταιρείας Fujitsu . O λεπτός και κομψός..
599,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 483,06€
Fujitsu Eco series KL ASEG18KLCA/AOEG18KLCA Inverter 18000 BTU A++/A+
Κλιματιστικά Ο λεπτός και κομψός σχεδιασμός της εσωτερικής μονάδας καθιστά την τοποθέτηση του κλι..
1.050,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 846,77€
Midea Xtreme Graphite AG16Graph-18N8D0-I/18N8D0-O Κλιματιστικό Inverter 18000 BTU A++/A+
Κλιματιστικάκλιματιστικα ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Κλιματιστικό MIDEA Xtreme Graphite Η μοναδική σειρά&..
1.049,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 1.049,00€



