Κλιματιστικά - Comfee AF-12HRDN8 Κλιματιστικό Inverter 12000 BTU A++/A+++
- Κατασκευαστής: COMFEE
- Κωδικός Προϊόντος: Comfee Comfee Κλιματιστικό Inverter 12000
- Διαθεσιμότητα: Μη Διαθέσιμο
- 399,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 321,77€
Διαθέσιμες Επιλογές
Κλιματιστικά
κλιματιστικα
Το κλιματιστικό Comfee AF-12HRDN8 της εταιρείας Midea, έχει ισχύ 12000 BTU και είναι κατάλληλο για χώρους από 18m² έως 25m².
• Τεχνολογία Inverter:
Η τεχνολογία Inverter που διαθέτει κάνει το κλιματιστικό αρχικά να λειτουργεί στον μέγιστο βαθμό, μέχρι να επιτευχθεί η θερμοκρασία που έχει ορισθεί, και στη συνέχεια λειτουργεί ελάχιστα και συνεχόμενα, διατηρώντας σταθερό το επίπεδο της θερμοκρασίας στον χώρο. Αυτό το κάνει πιο αποδοτικό σε συνδυασμό με μικρή κατανάλωση.
• Λειτουργία Χαμηλού Θορύβου:
Ο θόρυβος που παράγει η εσωτερική του μονάδα είναι 53 db και έτσι δε θα σας ενοχλεί κατά τη διάρκεια της λειτουργίας του.
| Απόδοση Btu/h | |
| Ισχύς Ψύξης | 12000 BTU |
| Ενεργειακή κλάση | |
| Ισχύς Ψύξης | A++ |
| Βαθμός Απόδοσης Ψύξης (SEER) | 6,1 W/W |
| Ισχύς Θέρμανσης | A+++ |
| Βαθμός Απόδοσης Θέρμανσης (SCOP) | 4 W/W |
| Κατανάλωση Ψύξης | 201 kWh/y |
| Ετήσια κατανάλωση Θέρμανσης | 805 kWh/y |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | |
| Wi Fi | ΝΑΙ |
| Ιονιστής | ΝΑΙ |
| Φίλτρα Αέρα | Όχι |
| Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) | ΝΑΙ |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος Εσωτερικής Μονάδας | 80,5 cm |
| Ύψος Εσωτερικής Μονάδας | 28,5 cm |
| Βάθος Εσωτερικής Μονάσας | 19,4 cm |
| Μήκος Εξωτερικής Μονάδας | 70 cm |
| Ύψος Εξωτερικής Μονάδας | 55 cm |
| Βάθος Εξωτερικής Μονάδας | 27,5 cm |
| Ισχύς Θορύβου | |
| Εσωτερικής Μονάδας | 53 dB |
| Εξωτερικής Μονάδας | 65 dB |
Ετικέτες: Κλιματιστικά, κλιματιστικα, ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ COMFEE
Κλιματιστικό Panasonic BZ CS-BZ35ZKE/CU-BZ35ZKE Inverter 12000 BTU A+++/A+++
Η σειρά BZ της Panasonic αποτελεί μια ολοκληρωμένη πρόταση κλιματισμού που συν..
602,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 485,48€
Fujitsu Eco ASYG09KPCΑ/AOYG09KPCA Κλιματιστικό Inverter 9000 BTU A++/A+
Κλιματιστικά Το κλιματιστικό ASYG09KPCΑ/AOYG09KPCA της εταιρείας Fujitsu . O λεπτός και κομψός..
599,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 483,06€
Κλιματιστικό Panasonic TZ CS-TZ35ZKEW/CU-TZ35ZKE Inverter 12000 BTU A++/A+++ με WiFi
Κλιματιστικό Panasonic TZ Super Compact – Απόλυτη Άνεση σε Compact Μέγεθος ..
819,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 660,48€
Midea Breezeless+ MSFAAU-12HRFN8/MOB01-12HFN8 Κλιματιστικό Inverter 12000 BTU A+++/A++ με WiFi
Κλιματιστικάκλιματιστικα Περιγραφή Το κλιματιστικό Breezeless+ MSFAAU-12HRFN8/MOB01-12HF..
819,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 660,48€
Midea Gaia 12HRFN8-I/12HRFN8-O Κλιματιστικό Inverter 12000 BTU A+++/A++ με WiFi
ΚλιματιστικάΠεριγραφή O²Fresh Air Exchange Το Υβριδικό σύστημα εισαγω..
999,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 805,65€
Daikin Sensira FTXF35E/RXF35E Inverter 12000 BTU A++/A+
Κλιματιστικά H σειρά FTXF-E της Daikin προσφέρει υψηλής απόδοσης εσωτερικές και εξ..
690,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 556,45€
Gree Icon GRC-121QI/KIC-N5/GRCO-121QI/KIC-N5 Κλιματιστικό Inverter 12000 BTU A++/A+++
ΚλιματιστικάΠεριγραφή 3D Swing Air Flow Χάρη στην δυνατότητα οριζόντιας αλλά κα..
529,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 426,61€
Fujitsu ASYG12KETA/AOYG12KETA Κλιματιστικό Inverter 12000 BTU A++/A+++ με Ιονιστή και WiFi
ΚλιματιστικάΠεριγραφή Το κλιματιστικό ASYG12KETA/AOYG12KETA της εταιρείας Fujitsu, έχει ισχ..
949,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 765,32€
Fujitsu Eco series Eco KL ASEH12KLTA/AOEH12KLTA inverter 12000 BTU A+/A+++
ΚλιματιστικάΟ λεπτός και κομψός σχεδιασμός της εσωτερικής μονάδας καθιστά την τοποθέτηση του κλιματι..
659,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 531,45€


