Κλιματιστικά - Comfee AF-24HRFN8 Κλιματιστικό Inverter 24000 BTU A++/A+++
- Κατασκευαστής: COMFEE
- Κωδικός Προϊόντος: Comfee Comfee Κλιματιστικό Inverter 24000
- Διαθεσιμότητα: Μη Διαθέσιμο
- 859,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 692,74€
Διαθέσιμες Επιλογές
Κλιματιστικά
κλιματιστικα
Το κλιματιστικό Comfee AF-24HRFN8 της εταιρείας Midea, έχει ισχύ 24000 BTU και είναι κατάλληλο για χώρους από 50m² έως 55m².
• Τεχνολογία Inverter:
Η τεχνολογία Inverter που διαθέτει κάνει το κλιματιστικό αρχικά να λειτουργεί στον μέγιστο βαθμό, μέχρι να επιτευχθεί η θερμοκρασία που έχει ορισθεί, και στη συνέχεια λειτουργεί ελάχιστα και συνεχόμενα, διατηρώντας σταθερό το επίπεδο της θερμοκρασίας στον χώρο. Αυτό το κάνει πιο αποδοτικό σε συνδυασμό με μικρή κατανάλωση.
| Απόδοση Btu/h | |
| Ισχύς Ψύξης | 24000 BTU |
| Ισχύς Θέρμανσης | 25000 BTU |
| Ενεργειακή κλάση | |
| Ισχύς Ψύξης | A++ |
| Βαθμός Απόδοσης Ψύξης (SEER) | 6,1 W/W |
| Ισχύς Θέρμανσης | A+ |
| Βαθμός Απόδοσης Θέρμανσης (SCOP) | 4 W/W |
| Κατανάλωση Ψύξης | 412 kWh/y |
| Ετήσια κατανάλωση Θέρμανσης | 1697 kWh/y |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | |
| Wi Fi | ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ |
| Ιονιστής | ΝΑΙ |
| Φίλτρα Αέρα | Όχι |
| Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) | Ναι |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος Εσωτερικής Μονάδας | 104 cm |
| Ύψος Εσωτερικής Μονάδας | 32,7 cm |
| Βάθος Εσωτερικής Μονάσας | 22 cm |
| Μήκος Εξωτερικής Μονάδας | 84,5 cm |
| Ύψος Εξωτερικής Μονάδας | 70,2 cm |
| Βάθος Εξωτερικής Μονάδας | 36,3 cm |
Ετικέτες: Κλιματιστικά, κλιματιστικα, ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ COMFEE
Panasonic BZ CS-BZ60ZKE/CU-BZ60ZKE Inverter Κλιματιστικό 22000 BTU A+++/A+++
Η σειρά BZ της Panasonic αποτελεί μια ολοκληρωμένη πρόταση κλιματισμού που συνδυ..
1.119,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 902,42€
Fujitsu Eco Series KL ASEG24KLCA/AOEG24KLCA Inverter 24000 BTU A+/A++
Κλιματιστικά Ο λεπτός και κομψός σχεδιασμός της εσωτερικής μονάδας καθιστά την τοποθέτηση του κλι..
1.250,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 1.008,06€
Panasonic TZ CS-TZ71WKEW/CU-TZ71WKE Κλιματιστικό Inverter 24000 BTU A++/A++ με WiFi
Κλιματιστικό Panasonic TZ Super Compact – Απόλυτη Άνεση σε Compact Μέγεθος &nbs..
1.939,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 1.563,71€
Midea Xtreme Graphite AG16Graph-24N8D0-I/24N8D0-O Κλιματιστικό Inverter 24000 BTU A++/A+ με WiFi
Κλιματιστικάκλιματιστικα Το κλιματιστικό Xtreme Graphite AG16Graph-24N8D0-I/24N8D0-O της εταιρεία..
1.199,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 966,94€
Daikin Sensira FTXF60D/FTXF60D Inverter 22000 BTU A++/A+
Κλιματιστικά H σειρά FTXF-E της Daikin προσφέρει υψηλής απόδοσης εσωτερικές και εξ..
1.060,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 854,84€
Midea Xtreme line AG-24NXD0-I/X4-24N8D0-O Κλιματιστικό Inverter 24000 BTU A++/A+++ με Ιονιστή
ΚλιματιστικάΠεριγραφή Τεχνολογία Inverter Η τεχνολογία Inverter που διαθέτει κάνει το ..
1.099,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 886,29€
Midea Black Crystal AG16Black-24NXD0-I
ΚλιματιστικάΤεχνολογία Inverter Quattro Η αποκλειστική τεχνολογία Inverter Quattro της Midea αξ..
1.199,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 966,94€
Midea All Easy Pro AEP2-18NXD6-I / AEP2-18NXD6-O Κλιματιστικό Inverter 18000 BTU A+++/A+ με Ιονιστή και WiFi
ΚλιματιστικάΠεριγραφή Τα κλιματιστικά Midea κατασκευάστηκαν για να σας κάνουν να αγαπήσετε ..
1.149,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 926,61€
Gree Aura GRC/GRCO-241QI/KAR2-N5 inverter 24000 BTU με WiFi
ΚλιματιστικάΤο Aura της εταιρείας Gree με ισχύ 24000 BTU είναι κατάλληλο για χώρους από &n..
1.099,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 886,29€


