Κλιματιστικά - Fujitsu Eco Series KN ASEH09KNCA/AOEH09KNCA Inverter 9000 BTU A++/A+
- Κατασκευαστής: FUJITSU
- Κωδικός Προϊόντος: Fujitsu Eco Series KN ASEH09KNCA/AOEH09KNCA Inverter 9000 BTU
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- 619,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 499,19€
Διαθέσιμες Επιλογές
Κλιματιστικά
Η σειρά Fujitsu Series KN διαθέτει κομψή και smart σχεδίαση . Η κομψή σκίαση & οι λεπτές γραμμές καθιστά την εσωτερική μονάδα αναπόσπαστο κομμάτι τησ διακόσμησης του χώρου .
-
-
Υψηλή εξοικονόμηση ενέργειας
-
Χάρη στη χρήση του εναλλάκτη θερμότητας Lambda υψηλής απόδοσης, του μεγάλου ανεμιστήρα εγκάρσιας ροής και του ψυκτικού μέσου R32 επιτυγχάνεται εξαιρετική ενεργειακή απόδοση παρά το συμπαγές μέγεθος της εσωτερικής μονάδας.
-
-
Άνετη παροχή αέρα και αθόρυβη λειτουργία
-
Ο συνδυασμός της μεγάλης θυρίδας εξαερισμού και της κατασκευής του συστήματος παροχής αέρα εξασφαλίζει άνετη και αθόρυβη παροχή αέρα.
-
-
Έλεγχος με έξυπνη συσκευή
-
Με ο προσαρμογέας WLAN εγκατεστημένο στο κλιματιστικό, μπορείτε να ελέγχετε το κλιματιστικό από οπουδήποτε με την έξυπνη συσκευή σας. Για τον έλεγχο του κλιματιστικού, πρέπει να εγκαταστήσετε την εφαρμογή AIRSTAGE Mobile στην έξυπνη συσκευή σας.
-
Υψηλή απόδοση ακόμα και σε υψηλές θερμοκρασίες εξωτερικού περιβάλλοντος
Ακόμα και σε περιοχές με υψηλές εξωτερικές θερμοκρασίες (θερμοκρασία εισροής της εξωτερικής μονάδας: Μέγ. 50°C), παραμένει άνετο λόγω της ικανότητάς του να ψύχει αποτελεσματικά τον εσωτερικό χώρο.
Ψυκτικό μέσω R32 με μειωμένο ενεργεικό αποτύπωμα
| Απόδοση Btu/h | |
| Ισχύς Ψύξης | 8.500 btu/h |
| Ισχύς Θέρμανσης | 9.554 btu/h |
| Ενεργειακή κλάση | |
| Ισχύς Ψύξης | Α++ |
| Βαθμός Απόδοσης Ψύξης (SEER) | 7,40 W/W |
| Ισχύς Θέρμανσης | Α+++ |
| Βαθμός Απόδοσης Θέρμανσης (SCOP) | 4.40 W/W |
| Κατανάλωση Ψύξης | 118 kWh |
| Ετήσια κατανάλωση Θέρμανσης | 763 kWh/a |
| Ετήσια κατανάλωση ψύξης | 118 kWh/a |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | |
| Wi Fi | ΝΑΙ |
| Ιονιστής | ΦΙΛΤΟ ΙΟΝΙΣΜΟΥ ΑΠΟΣΠΟΜΕΝΟ ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ |
| Φίλτρα Αέρα | ΝΑΙ |
| Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | |
| Διαστάσεις Εσωτερικής Μονάδας | 270Υx784Πx222Βmm |
| Διαστάσεις Εξωτερικής Μονάδας | 541Υx663Πx290Βmm |
| Ισχύς Θορύβου | |
| Εσωτερικής Μονάδας | 53dB (A) |
| Εξωτερικής Μονάδας | 44 dB (A) |
| Εγγύηση | |
| Επιμέρους Εγγύηση Κατασκευαστή | 3 έτη για μηχανικά/ηλεκτρικά μέρη και 10 έτη για τον συμπιεστή |
Ετικέτες: Κλιματιστικά, κλιματιστικα, ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ, FUJITSU, 9000
Panasonic Etherea CS-Z25ZKEW/CU-Z25ZKE Inverter Κλιματιστικό 9000 BTU A+++/A+++ WiFi nanoe X
Panasonic Etherea Z – Έξυπνο Κλιματιστικό για Καθαρό, Άνετο & Φιλόξενο Σπίτι ..
919,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 741,13€
Κλιματιστικό Panasonic BZ CS-BZ25ZKE/CU-BZ25ZKE Inverter 9000 BTU A+++/A+++
Η σειρά BZ της Panasonic αποτελεί μια ολοκληρωμένη πρόταση κλιματισμού που συνδυάζει κομψό..
560,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 451,61€
Comfee AF-09HRDN8 Κλιματιστικό Inverter 9000 BTU A++/A+++
Κλιματιστικά ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΑ ΟΙΚΙΑΚΟΣ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ COMFEE Απαλή φροντίδα που μπορείτε να βασιστ..
379,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 305,65€
Gree Pular GRC/GRCO-101QI/KPL-N6 inverter 9000 BTU A++/A+++ με WiFi
Κλιματιστικά Περιγραφή Το κλιματιστικό Pular της εταιρείας Gree με ματ σχεδιασμ..
514,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 414,52€
Midea Xtreme Line AG2Line-09NXD0-I/AG2Line-09N8D0-O Κλιματιστικό Inverter 9000 BTU A++/A+++ με WiFi
ΚλιματιστικάΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Το κλιματιστικό Xtreme Line AG2Line-09NXD0-I/AG2Line-09N8D0-O της..
529,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 426,61€
Midea Gaia 09HRFN8-I/09HRFN8-O Κλιματιστικό Inverter 9000 BTU A+++/A++ με WiFi
ΚλιματιστικάΠΕΡΙΓΡΑΦΗ O²Fresh Air Exchange Το Υβριδικό σύστημα εισαγωγής οξυγ..
949,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 765,32€
Midea All Easy Pro AEP2-09NXD6-I / AEP2-09NXD6-O Κλιματιστικό Inverter 9000 BTU A+++/A++ με Ιονιστή και WiFi
ΚλιματιστικάΠεριγραφή Τα κλιματιστικά Midea κατασκευάστηκαν για να σας κάνουν να αγαπήσετε ..
699,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 563,71€
Gree Icon GRC-101QI/KIC-N5/GRCO-101QI/KIC-N5 Κλιματιστικό Inverter 9000 BTU A++/A+++
ΚλιματιστικάΠεριγραφή 3D Swing Air Flow Χάρη στην δυνατότητα οριζόντιας αλλά κα..
479,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 386,29€




