Panasonic Etherea CS-Z25ZKEW/CU-Z25ZKE Inverter Κλιματιστικό 9000 BTU A+++/A+++ WiFi nanoe X
- Αρχική
- ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΑ
- Panasonic Etherea CS-Z25ZKEW/CU-Z25ZKE Inverter Κλιματιστικό 9000 BTU A+++/A+++ WiFi nanoe X
- Κατασκευαστής: PANASONIC
- Κωδικός Προϊόντος: Panasonic Etherea CS-Z25ZKEW/CU-Z25ZKE 9000 BTU WiFi nanoe X
- Διαθεσιμότητα: 2-3 Ημέρες
- 919,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 741,13€
Διαθέσιμες Επιλογές
Panasonic Etherea Z – Έξυπνο Κλιματιστικό για Καθαρό, Άνετο & Φιλόξενο Σπίτι
Το Panasonic Etherea Z είναι μια έξυπνη και υψηλής απόδοσης λύση κλιματισμού που μετατρέπει τον χώρο σας σε ένα καθαρό και άνετο περιβάλλον. Με τεχνολογία nanoe™ X, καθαρίζει τον αέρα 24/7, μειώνοντας οσμές και συγκρατώντας βακτήρια και ιούς. Ο κομψός σχεδιασμός, η αθόρυβη λειτουργία και ο έξυπνος έλεγχος μέσω Wi-Fi το καθιστούν ιδανική επιλογή για σύγχρονες κατοικίες. Η τεχνολογία Aerowings 2.0 εξασφαλίζει ομοιόμορφη ροή αέρα, ενώ η ενεργειακή κλάση A+++ προσφέρει εξοικονόμηση και υψηλή απόδοση.
Ποιότητα Αέρα με nanoe™ X (Generator Mark 3)
Βελτιώνει την καθαρότητα του αέρα 24/7
Μειώνει οσμές και συγκρατεί συγκεκριμένα βακτήρια & ιούς
Δημιουργεί πιο υγιεινό και ευχάριστο περιβάλλον
Συνεχής προστασία για καλύτερη ατμόσφαιρα στο σπίτι
Απόλυτη Άνεση με Aerowings 2.0
✔ Ομοιόμορφη κατανομή αέρα
✔ Βελτιωμένη ροή για μέγιστη άνεση
✔ Ιδανική θερμοκρασία σε κάθε σημείο του χώρου
Έξυπνος Έλεγχος & Wi-Fi
✔ Ενσωματωμένο Wi-Fi για άμεση συνδεσιμότητα
✔ Έλεγχος μέσω smartphone με την εφαρμογή Panasonic Comfort Cloud
✔ Ρύθμιση θερμοκρασίας από όπου κι αν βρίσκεστε
✔ Προηγμένες επιλογές διαχείρισης και παρακολούθησης
Υψηλή Ενεργειακή Απόδοση
✔ Ενεργειακή κλάση A+++ / A++
✔ Βελτιωμένο SEER / SCOP για μέγιστη οικονομία
✔ Τεχνολογία Inverter για σταθερή θερμοκρασία και χαμηλή κατανάλωση
✔ Μειωμένη ενεργειακή δαπάνη με έξυπνη λειτουργία
Αθόρυβη Λειτουργία
✔ Μόλις 30dB για απόλυτη ησυχία
✔ Ιδανικό για υπνοδωμάτια και χώρους εργασίας
✔ Άνεση χωρίς ενοχλητικούς θορύβους
Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό R32
✔ 68% μικρότερο δυναμικό υπερθέρμανσης από το R410A
✔ 30% μικρότερη απαιτούμενη ποσότητα ψυκτικού
✔ Μείωση εκπομπών CO₂ έως 75%
✔ Ανακυκλώσιμο και φιλικό προς το περιβάλλον
| Απόδοση Btu/h | |
| Ισχύς Ψύξης | 8530 |
| Ισχύς Θέρμανσης | 11601 |
| Ενεργειακή κλάση | |
| Ισχύς Ψύξης | A+++ |
| Βαθμός Απόδοσης Ψύξης (SEER) | 9,5 |
| Ισχύς Θέρμανσης | A+++ |
| Βαθμός Απόδοσης Θέρμανσης (SCOP) | 6,2 |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | |
| Επίπεδο Θορύβου | 19dB(A) |
| Wi Fi | Ενσωματωμένο WiFi |
| Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) | R32 |
| nanoeX | Generator Mark 3 |
| Τύπος Λειτουργείας | Inverter |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος | Τοίχου |
| Χρώμα | Λευκό , Ασημί , Μαύρο |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος Εσωτερικής Μονάδας | 87cm |
| Ύψος Εσωτερικής Μονάδας | 29,5cm |
| Βάθος Εσωτερικής Μονάσας | 22.9cm |
| Μήκος Εξωτερικής Μονάδας | 78cm |
| Ύψος Εξωτερικής Μονάδας | 54.2cm |
| Βάρος Εξωτερικής Μονάδας | 28.9cm |
| Ισχύς Θορύβου | |
| Εσωτερικής Μονάδας | 55dB |
| Εξωτερικής Μονάδας | 61dB |
| Εγγύηση | |
| Επιμέρους Εγγύηση Κατασκευαστή | 5 χρόνια στον συμπιεστή |
Ετικέτες: Κλιματιστικά, κλιματιστικα, ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ, INVERTER, PANASONIC
Panasonic BZ CS-BZ25ZKE/CU-BZ25ZKE Inverter Κλιματιστικό 9000 BTU A+++/A+++
Η σειρά BZ της Panasonic αποτελεί μια ολοκληρωμένη πρόταση κλιματισμού που συνδυάζει κομψό..
560,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 451,61€
Comfee AF-09HRDN8 Κλιματιστικό Inverter 9000 BTU A++/A+++
Κλιματιστικά ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΑ ΟΙΚΙΑΚΟΣ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ COMFEE Απαλή φροντίδα που μπορείτε να βασιστ..
379,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 305,65€
Fujitsu Eco Series KN ASEH09KNCA/AOEH09KNCA Inverter 9000 BTU A++/A+
Κλιματιστικά Η σειρά Fujitsu Series KN διαθέτει κομψή και smart σχεδίαση . Η κομψή σκίαση & ο..
619,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 499,19€
Panasonic TZ CS-TZ25ZKEW/CU-TZ25ZKE Inverter 9000 BTU A++/A+++ με WiFi
Κλιματιστικό Panasonic TZ Super Compact – Απόλυτη Άνεση σε Compact Μέγεθος ..
749,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 604,03€
Midea Breezeless+ MSFAAU-09HRFN8/MOB01-09HFN8 Κλιματιστικό Inverter 9000 BTU A+++/A++ με WiFi
Κλιματιστικάκλιματιστικα Περιγραφή Το κλιματιστικό Breezeless+ MSFAAU-09HRFN8/MOB01-09HF..
789,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 636,29€
Gree Pular GRC/GRCO-101QI/KPL-N6 inverter 9000 BTU A++/A+++ με WiFi
ΚλιματιστικάΠεριγραφή Το κλιματιστικό Pular της εταιρείας Gree με ματ σχεδιασμό ιδ..
485,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 391,13€
Midea Gaia 09HRFN8-I/09HRFN8-O Κλιματιστικό Inverter 9000 BTU A+++/A++ με WiFi
ΚλιματιστικάΠΕΡΙΓΡΑΦΗ O²Fresh Air Exchange Το Υβριδικό σύστημα εισαγωγής οξυγ..
949,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 765,32€
Midea Xtreme Graphite AG16Graph-09N8D0-I/09N8D0-O Κλιματιστικό Inverter 9000 BTU A++/A+ με Ιονιστή και WiFi
ΚλιματιστικάΠεριγραφή Τεχνολογία Inverter Quattro Η αποκλειστική τεχνολογία Inverter..
599,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 483,06€
Daikin Sensira FTXF25E/RXF25E Inverter 9000 BTU A++/A+
Κλιματιστικά H σειρά FTXF-E της Daikin προσφέρει υψηλής απόδοσης εσωτερικές και εξωτερ..
585,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 471,77€







