Κλιματιστικά - Comfee AF-09HRDN8 Κλιματιστικό Inverter 9000 BTU A++/A+++
- Κατασκευαστής: COMFEE
- Κωδικός Προϊόντος: Comfee AF-09HRDN8
- Διαθεσιμότητα: Μη Διαθέσιμο
- 379,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 305,65€
Διαθέσιμες Επιλογές
Κλιματιστικά
ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΟΙΚΙΑΚΟΣ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ COMFEE
Απαλή φροντίδα που μπορείτε να βασιστείτε.Αυτός είναι ο οικιακός εξοπλισμός Comfee!
Προστασία Golden Tech
Η προστασία πτερυγίων Golden Tech είναι μια υδροφυλλική επικάλυψη που αποτρέπει την ανάπτυξη και διασπορά των βακτηριδίων από τις επιφάνειες του εξωτερικού στοιχείου. Επιπλέον, βελτιώνει τα χαρακτηριστικά διάδοσης της θερμότητας και μειώνει το χρόνο της απόψυξης. Η μοναδική αντιδιαβρωτική χρυσή προστασία της επιφάνειας των αλουμινένιων πτερυγίων τα καθιστά ανθεκτικά σε διαβρωτικούς παράγοντες, όπως βροχή, θαλασσινή αύρα, κ.λ.π.
Λειτουργία Wi-Fi Ready
Ενεργοποιείστε το κλιματιστικό σας και ρυθμίστε τη θερμοκρασία του από απόσταση, μέσω της smart εφαρμογής.
*Απαιτείται η προμήθεια του Wi-Fi module
Φίλτρο Ψυχρού Καταλύτη
Το φίλτρο Ψυχρού Καταλύτη εξαλείφει τα βλαβερά σωματίδια και τους μικροοργανισμούς, εξασφαλίζοντας καθαρή ατμόσφαιρα.
| Απόδοση Btu/h | |
| Ισχύς Ψύξης | 9000 BTU |
| Ισχύς Θέρμανσης | 10000 BTU |
| Ενεργειακή κλάση | |
| Ισχύς Ψύξης | Α++ |
| Βαθμός Απόδοσης Ψύξης (SEER) | 6,3 W/W |
| Ισχύς Θέρμανσης | Α+++ |
| Βαθμός Απόδοσης Θέρμανσης (SCOP) | 4 W/W |
| Κατανάλωση Ψύξης | 156 kWh/y |
| Ετήσια κατανάλωση Θέρμανσης | 910 kWh/y |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | |
| Wi Fi | ΝΑΙ |
| Ιονιστής | ΝΑΙ |
| Φίλτρα Αέρα | ΟΧΙ |
| Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) | ΝΑΙ |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος Εσωτερικής Μονάδας | 80,5 cm |
| Ύψος Εσωτερικής Μονάδας | 28,5 cm |
| Βάθος Εσωτερικής Μονάσας | 19,4 cm |
| Μήκος Εξωτερικής Μονάδας | 70 cm |
| Ύψος Εξωτερικής Μονάδας | 55 cm |
| Βάρος Εξωτερικής Μονάδας | 27,5 cm |
| Ισχύς Θορύβου | |
| Εσωτερικής Μονάδας | 54 dB |
| Εξωτερικής Μονάδας | 62 dB |
| Εγγύηση | |
| Επιμέρους Εγγύηση Κατασκευαστή | 10 χρόνια για τον συμπιεστή και 3 χρόνια για όλα τα μέρη |
Ετικέτες: Κλιματιστικά, κλιματιστικα, ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ-COMFEE
Panasonic Etherea CS-Z25ZKEW/CU-Z25ZKE Inverter Κλιματιστικό 9000 BTU A+++/A+++ WiFi nanoe X
Panasonic Etherea Z – Έξυπνο Κλιματιστικό για Καθαρό, Άνετο & Φιλόξενο Σπίτι ..
919,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 741,13€
Panasonic BZ CS-BZ25ZKE/CU-BZ25ZKE Inverter Κλιματιστικό 9000 BTU A+++/A+++
Η σειρά BZ της Panasonic αποτελεί μια ολοκληρωμένη πρόταση κλιματισμού που συνδυάζει κομψό..
560,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 451,61€
Fujitsu Eco Series KN ASEH09KNCA/AOEH09KNCA Inverter 9000 BTU A++/A+
Κλιματιστικά Η σειρά Fujitsu Series KN διαθέτει κομψή και smart σχεδίαση . Η κομψή σκίαση & ο..
619,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 499,19€
Panasonic TZ CS-TZ25ZKEW/CU-TZ25ZKE Inverter 9000 BTU A++/A+++ με WiFi
Κλιματιστικό Panasonic TZ Super Compact – Απόλυτη Άνεση σε Compact Μέγεθος ..
749,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 604,03€
Fujitsu Standard KM ASYG12KMCE/AOG12KMCC Inverter 12000 BTU A++/A+++
Κλιματιστικά Ο λεπτός και τετραγωνισμένος σχεδιασμός επιτυγχάνεται χάρη στον εναλλάκτη πυκνής πολ..
819,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 660,48€
Midea Breezeless+ MSFAAU-09HRFN8/MOB01-09HFN8 Κλιματιστικό Inverter 9000 BTU A+++/A++ με WiFi
Κλιματιστικάκλιματιστικα Περιγραφή Το κλιματιστικό Breezeless+ MSFAAU-09HRFN8/MOB01-09HF..
789,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 636,29€
Gree Pular GRC/GRCO-101QI/KPL-N6 inverter 9000 BTU A++/A+++ με WiFi
ΚλιματιστικάΠεριγραφή Το κλιματιστικό Pular της εταιρείας Gree με ματ σχεδιασμό ιδ..
485,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 391,13€
Midea Xtreme Line AG2Line-09NXD0-I/AG2Line-09N8D0-O Κλιματιστικό Inverter 9000 BTU A++/A+++ με WiFi
ΚλιματιστικάΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Το κλιματιστικό Xtreme Line AG2Line-09NXD0-I/AG2Line-09N8D0-O της..
529,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 426,61€
Midea Gaia 09HRFN8-I/09HRFN8-O Κλιματιστικό Inverter 9000 BTU A+++/A++ με WiFi
ΚλιματιστικάΠΕΡΙΓΡΑΦΗ O²Fresh Air Exchange Το Υβριδικό σύστημα εισαγωγής οξυγ..
949,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 765,32€
Midea All Easy Pro AEP2-09NXD6-I / AEP2-09NXD6-O Κλιματιστικό Inverter 9000 BTU A+++/A++ με Ιονιστή και WiFi
ΚλιματιστικάΠεριγραφή Τα κλιματιστικά Midea κατασκευάστηκαν για να σας κάνουν να αγαπήσετε ..
699,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 563,71€
Midea All Easy Pro AEP2-12NXD6-I / AEP2-12NXD6-O Κλιματιστικό Inverter 12000 BTU A+++/A++ με Ιονιστή και WiFi
ΚλιματιστικάΠεριγραφή Τα κλιματιστικά Midea κατασκευάστηκαν για να σας κάνουν να αγαπήσετε ..
749,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 604,03€
Daikin Sensira FTXF25E/RXF25E Inverter 9000 BTU A++/A+
Κλιματιστικά H σειρά FTXF-E της Daikin προσφέρει υψηλής απόδοσης εσωτερικές και εξωτερ..
585,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 471,77€



